• Ново
КАЈЌ Женски Фустани За Свадба Гости Жени Надвор Од Рамото Еден Ракав Пресек Макси Партија Вечер Фустан Наметка Нане Зелена, Л

КАЈЌ Женски Фустани За Свадба Гости Жени Надвор Од Рамото Еден Ракав Пресек Макси Партија Вечер Фустан Наметка Нане Зелена,

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Женски Секси Sequin Светкаво Сјајот Ручест Клуб Фустан Шпагети Фустани За Жени Партија Свадба Плус Големина Долга Сезона : Сите. Пол : Жени. Повод : Партија. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Никој. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Без Ракави. Јака : Јака Од Халтернек. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Опсег на грешки : 1-3см/ 0,4 - 1,2 Инчи. Мис Дедо Мраз Божиќ костим вклучувајќи : 1x Фустан Полиестер/Спандекс, Ткаенината Е Еластичност,Еластична, Удобна. А-Линија, Бодикон, Половината За Завиткување, Висок Струк,Сплит Полите На Сирена,Возбуда,Цврста Боја, Долга Должина,. Совршено Одговара За Сите ПриликиСвечена, Вечерна Матура, Забава, Свадба, Коктел, Ноќен Клуб, Состаноци, Одмор итн. Погоден За Сите СезониПролет, Лето,Aut, Зима. Може Да Ја Носите Сама Во Пролет и Лето. Ако Се Чувствувате Кул или Малку Ладно, Ветробран или Волнено Палто Ќе Биде Совршен Натпревар. Ве молиме погледнете го мерењето на големината подолу пред да нарачате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 3.33
Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан

Ви Посакувам Среќен Шопинг, Искрено! : ХХХХГолема Биста : 136см / 53 П2 : од кој материјал е направен? Имаме и д

DEN 2.00
Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Вечер Фустан Без Ракави Екипажот Вратот Халтер Неправилни Полите Цвет Фустан Роденден Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Вечер Фустан Без Ракави Екипажот Вратот Халтер Неправилни Полите Цвет Фустан Роденден Подароци

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

DEN 495.84