• Ново
Женски Обичен Моден Печатење О-Вратот Два Сет Фустан

Женски Обичен Моден Печатење О-Вратот Два Сет Фустан

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Женски Обичен Моден Принт О-Врат Дводелен Комплет Фустан 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан. Моделот На Оригиналниот Производ Може Да Варира Ве Молиме знајте . Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Декорација На мешавина Од Полиестер : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан+1 ПАРЧИЊА Смок ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина шема : Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Биста Должина Палто Ракав Биста Должина М 6 10 36 105см/41.34" 112см/44.09" 36.6 см/14.41" 114см/44.88" 116см/45.67" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34" Должина : 112см/44.09" Палто Ракав : 36.6 См/14.41" палто биста : 114см/44.88" должина на палтото : 116см/45.67" големина шема : големина : м сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 105см/41.34" ДОЛЖИНА : 112СМ/44.09" палто ракав : 36.6 см/14.41" ПАЛТО Биста : 114см/44.88" должина На Палтото : 116см/45.67"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 110см/43.31" должина : 113см/44.49" палто ракав : 37.4 СМ/14.72" ПАЛТО Биста : 119см/46.85" Должина на палтото : 117см/46.06"Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 115см/45.28" должина : 114см/44.88" палто ракав : 38.2 см/15.04" палто биста : 124см/48.82" ДОЛЖИНА НА ПАЛТОТО : 118см/46.46"големина : 2xl сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 120см/47.24" Должина : 115см/45.28" палто ракав : 39см/15.35" биста на палтото : 129см/50.79" должина на палтото : 119см/46.85"големина : 3хл сад : 14 велика Британија : 18 ЕУ : 44СМ МАТЕРИЈАЛ : изработен е Од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. +Измијте : Измијте ги одделно од другите бои за облека за прв пат, а потоа измијте ги во вода под 30 степени. +Течен Лесен Макси Фустан! Без Разлика Каков Стил Сте, Овој Макси Сарафан Е Добар Избор За Вашето Лето. Живописните Бои Можат Совршено Да Ја Покажат Вашата Личност И Да Направат Да Се Чувствувате Сигурни. `+Уникатен Дизајн : V Вратот Макси Фустан/ Фустан Без Ракави За Жени Лето/ Шпагети Ремен Сарафан/ Шифон Макси Фустан/ Нивоа Макси Фустан/ Лабава Фитинг Фустан/ Целосна Должина Фустан / Висока Еластична Половината Фустан/ Фустани Со Декоративни Копчиња/ Линија Замав Тече Фустан/ Макси Плажа Фустани/ Долг Летен Фустан. €Карактеристики : макси фустан со врат без ракави, секси длабок v врат, деколте со низок крој, ремен за шпагети, отворен грб, покажете им на дамите ласкави облини на телото. Шупливи напред, плетен халтер долг фустан, без грб, еднобојна, модна улична облека од 2000-тите.

Карактеристики

Производи во категоријата

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките
  • Ново
Оценка на клиентот:

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен

DEN 2.67
Јувул Женски Бикини Прикривање Плажа Долг Ракав Обичен Фустан Прикривање Костими За Капење Долги Кардиган Копчиња Шифон Розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јувул Женски Бикини Прикривање Плажа Долг Ракав Обичен Фустан Прикривање Костими За Капење Долги Кардиган Копчиња Шифон Розова

Модните Жени Печатат Секојдневна Плажа кардиган Блуза Шал Лабава Горна Облека информации За Производо�

DEN 364.00
Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 3.33
Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани

Модни Жени Цврст Плетен Фустан ОВратот Долги Ракави Плисиран Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со

DEN 255.84