• Ново
Женски Фустани Плус Големина О-Вратот Спојување Неправилни Пресече Ракав Тесни Фустан XXL Црвена Улична Облека

Женски Фустани Плус Големина О-Вратот Спојување Неправилни Пресече Ракав Тесни Фустан XXL Црвена Улична Облека

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

56" Колк : 132cm/51.Повод : Секојдневен, Роденден, Датира,Танц Перформанси, Забава, Свадба, за работа,, дома Одмор и повеќе.97 "Половината : 118cm/46.01 " Должина : 112см/44.88 "Ракав : 67см/26. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122см/48.ткаенината нема истегнување. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 146cm/57. фустани; женски фустани; гардероба; макси фустан; фустан; летни фустани; женски летни фустани; породилен фустан; летен фустан; бел фустан за жени; летен фустан со плус големина; бел фустан; коктел фустани; црн фустан; фустани за свадбени гости; сарафан; црни фустани за жени; ромпери за жени облечени лето; макси фустани за жени лето; венчаница; фустани на плажа за жени; фустани за свадбени гости; миди фустан; сарафани за жени; фустани со плус големина; сарафани за жени. Стил : Стил : Овој Цветен Печатен Фустан Со Плус Големина може да се комбинира со ѓердани, шалови, капи, чизми, јакни и многу повеќе, за да се направи секојдневен и елегантен изглед. секојдневно лето; сарафани; женски сарафани; женски сарафани; бели сарафани за жени; бел сарафан; сарафани за жени секојдневна плажа; сарафани со плус големина; сарафани за жени над 50 години; сарафани за жени плус големина; здолништа; здолниште; тениско здолниште; здолништа за жени; црно здолниште; макси здолниште; долги здолништа за жени; макси здолништа за жени; мини здолниште; породилни фустани за жени; фотосесија; фустани за деверуша; фустан на плажа; секојдневен фустан за жени; мини фустан; фустани за боди; венчаница за гости; секси фустан за жени; комоди; фустан за сонце; фустан со маица; фустан со плус големина.48" ракав : 71cm/27. Големина : ХХХЛ Големина. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Одговараат За Лето и Пролет. Големина : XXXXL Големина. Тоа е празничен роденденски подарок за сопруга, ќерка, мајка.31" Должина : 114см/44.Плус Големина Жените О-Вратот Спојување Неправилни Пресече Ракав Тесни Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.67 "Половината : 102см/40.18 "Ракав : 69см/27.33 "Ракав : 70cm/27.12" Половината : 126cm/49. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце.82 "Половината : 110см/43. Големина : XL Големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани

Модни Жени Цврст Плетен Фустан ОВратот Долги Ракави Плисиран Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со

DEN 255.84
Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 3.33