• Ново
Женски бодикон Фустан Со Долги Ракави Градите Шупливи Клупски Фустан Висок Сплит Тенок Фит Долг Фустан За Забава

Женски бодикон Фустан Со Долги Ракави Градите Шупливи Клупски Фустан Висок Сплит Тенок Фит Долг Фустан За Забава

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Женски Боди Фустан Долг Ракав Градите Шупливи Надвор Клуб Фустан Високо Сплит Тенок Одговара Долг Фустан За Забава. Големина(см)tttttt tt. t t Length : t116t Bust : t72-96tsleve : t60пресврт : t58-86. Мt Length : t119t Bust : t76-100tsleve : t61пресврт : t62-90. Lt Length : t122t Bust : t80-104tsleve : t62пресврт : t66-94. Големина (инч)tttttt t t. tt Length : t45. 67 t Bust : t28. 35-37. 8tsleve : t23. 62 пресврт : t22. 83-33. 86. Mt Length : t46. 85 t Bust : t29. 92-39. 37tsleve : t24. 02 пресврт : t24. 41-35. 43. Lt Length : t48.03 t Bust : t31. 5-40. 94tsleve : t24. 41 пресврт : t25. 98-37. 01. Спецификација : . Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Долго. Шема : Цврста Боја. Пол : Жени. Тип На Ставка : Фустан. Вклучен Пакет : . 1 х женски слаби фустан. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестерски материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Дизајн : женски есенски слаби фустани за клубови, црно долго здолниште со долги ракави, усвојувајќи шуплив дизајн на градите, многу еротски и модерен. Повод : Погоден За улична облека, коктел забава, клубска облека, ноќен клуб, бар, вечерна забава, банкет, годишнина од венчавката, деловна забава и така натаму. Големина Забелешка : С, М, Л. големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Вклучен пакет : 1 х женски слаб фустан. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чизми Со средно Теле Со ниски Потпетици,Чизми Над Коленото Каубојски Чизми За Жени Женски Чевли Високи До Глуждот Облечен Обичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чизми Со средно Теле Со ниски Потпетици,Чизми Над Коленото Каубојски Чизми За Жени Женски Чевли Високи До Глуждот Облечен Обичен

Аксхд женските чевли вклучуваат чизми за снег, чизми, чизми до глужд, кожени чевли, сите видови високи по

DEN 367.84
летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан

фустани за тинејџерки дами летни фустани кратки свечени фустани за жени елегантни фустани за жени паму�

DEN 239.84