• Ново
Лето Црно Карирано Копче Кардиган Фустан Суспендер Шифон Фустан

Лето Црно Карирано Копче Кардиган Фустан Суспендер Шифон Фустан

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Добредојдовте да го купите овој производ, следниве се деталните информации за производот, доколку имате какви било прашања, слободно консултирајте се со мене.***Може да има некои грешки помеѓу вистинската големина на облеката и измерената големина, се препорачува да се избере поголема големина во соодветниот опсег (референца за големината на табелата)***Лето Црно Карирано Копче Кардиган Фустан Суспендер шифон Фустан Карактеристика : Материјал : шифон. Кул и дише. Дизајнот на камизола е повеќе секси. Најдобар избор за лето. Дизајн на возбуда, симпатична и шармантна. Содржина на пакетот : 1 Компјутер Женско Здолниште.ГОЛЕМИНА На ТАБЕЛА : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43 "Должина : 73см/28.74" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01 "Должина : 74см/29.13" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см/38.58 "Должина : 75см/29.53" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 102см/40.16 "Должина : 76см/29.92" вистинската облека може да додаде поени на вашиот темперамент и да ве натера да се истакнете во секојдневниот живот или на забави. Стандардна големина, одлично вклопување, лабаво вклопување, исто така, обликува плус големина и правилно го покрива вашето тело, совршено ги крие маснотиите во стомакот.Погоден за жени, дами,помлади,тинејџерки, студенти во секоја сезона, совршен избор за подароци. Повод : можете да го носите за вашата забава, Коктел, Вечер,Клуб,Бранч,дури и За Шопинг, На Отворено, Работи и Одмори. Исто така е убав Фустан за Date.It ќе ве направи шармантен. Дозвола За Жени, Дозвола За Фустани, Дозвола За Кошули, Дозвола За Блузи, Дозвола За Маици, Дозвола За Костими За Капење, Плус Големини, Попусти, Намалени Цени.

Карактеристики

Производи во категоријата

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан

фустани за тинејџерки дами летни фустани кратки свечени фустани за жени елегантни фустани за жени паму�

DEN 239.84
Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 3.33
Fesfesfes Дозвола Жените Готски Фустани Секојдневен Ноќта На Вештерките Долг Ракав Фустан Спојување Солидна Готски Косплеј Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fesfesfes Дозвола Жените Готски Фустани Секојдневен Ноќта На Вештерките Долг Ракав Фустан Спојување Солидна Готски Косплеј Фустан

Жените Секојдневен Ноќта На Вештерките Долги Ракави Спојување Солидна Готски Косплеј Фустан Карактери

DEN 0.33
Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан

Ви Посакувам Среќен Шопинг, Искрено! : ХХХХГолема Биста : 136см / 53 П2 : од кој материјал е направен? Имаме и д

DEN 2.00
Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани

Модни Жени Цврст Плетен Фустан ОВратот Долги Ракави Плисиран Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со

DEN 255.84