• Ново
Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда Женски Ракав Женски Фустан

Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-3547 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С Биста : 92см/36.22 "Половината : 92см/36.22" Ракав : 45см/17.72 "Должина : 84см/33.07". Големина : М Биста : 97см/38.19 "Половината : 97см/38.19" Ракав : 46см/18.11 "Должина : 85см/33.46". Големина : L Биста : 102cm/40.16 "Половината : 102cm/40.16" Ракав : 47cm/18.50 "Должина : 86cm/33.86". Големина : XL Биста : 107cm/42.13 "Половината : 107cm/42.13" Ракав : 48cm/18.90 "Должина : 87cm/34.25". Големина : XXL Биста : 112cm/44.09" Половината : 112cm/44.09" Ракав : 49cm/19.29" Должина : 88cm/34.65 " Жените Возбудува Ракав Обичен Обичен Краток Ракав Фустан Повик Нацртајте Низа Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, Моден Јака : Вклопување На Вратот : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарам (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Црвени Ххл Обични Фустани За Женски Ракави Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда Женски Ракав Женски Фустан. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Погоден За Секоја Пригода. Користете Висококвалитетни Материјали, Ве Молиме Купете Со Доверба. Се Друго Што Сакате Да Знаете, Ве Молиме Контактирајте Не.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење

Ироинид АЛинија Фустан За Жени Без Ракави Тркалезно Деколте Тенка Чипка Божиќен Фустан Фустан Без Прер�

DEN 526.08
колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките
  • Ново
Оценка на клиентот:

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен

DEN 2.67
Божиќен Женски Класичен Фустан За Чај Фустан Со Врат На Екипажот Со Долги Ракави Со Коктел Со Појас Фустани За Забави За Лулашки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Божиќен Женски Класичен Фустан За Чај Фустан Со Врат На Екипажот Со Долги Ракави Со Коктел Со Појас Фустани За Забави За Лулашки

Ние го сакаме она што го правиме, ние сеуште ги извршуваме иновациите, удобноста и модата за жените Искр�

DEN 2.67