• Ново
Женски Летни Фустани Цветна Обвивка V Вратот Краток Ракав Појас Возбуда Линија Боемски Макси Фустан

Женски Летни Фустани Цветна Обвивка V Вратот Краток Ракав Појас Возбуда Линија Боемски Макси Фустан

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 93см/36.61" Половината : 66см/25.98" Колк : 206см/81.10" Должина : 85см/33.46" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 97см/38.19" Половината : 70см/27.56" Колк : 210см/82.68" ДОЛЖИНА : 87СМ/34.25" големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 103см/40.55" половината : 76см/29.92" колк : 216см/85.04" ДОЛЖИНА : 89СМ/35.04" големина : xl сад : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 108см/42.52" половината : 82см/32.28" колк : 222см/87.40" должина : 91см/35.83" женска цветна летна обвивка за фустан v вратот краток ракав Појас Возбуда линија боемски макси фустани КАРАКТЕРИСТИКИ : МАТЕРИЈАЛ ЗА ДИШЕЊЕ макси Фустанот А ЛИНИЈА е изработен од полиестер и еластан, обезбедуваат мека и пријателска за кожата, исто така не . Ткаенината Е Лесна И Удобна, Одговара За Пролет Лето И Fall. Плисираниот Еластичен Појас Има Добро Истегнување за Да Се Приспособат На Различната Големина на Половината и Да Ги Задоволат Барањата на Различни Типови На Каросерија ткаенина шифон материјал, дише, лесен, мек и удобен. УНИКАТЕН Дизајн Печатен Макси Фустан За Жени Бохо Фустани Со Кратки Ракави Набразден Фустан Со Висок Струк Обвивка За Замавнување На Вратот Боемски Фустан Со Нивоа За Жени Фустан Со Замав Со Појас Летен Фустан За Жени Фит И Фустан Со Одблесок За Жени Лесен Шифон Макси Фустан На Плажа Макси Фустан за Женилегантен Разгорен Фустан На Сите Им Треба Овој Летен Бохо Макси Фустан! Линијата И Дизајнот Со Висок Струк Лесно Ја Покажуваат Вашата Секси Крива, А Здолништето Со Замав Со Нивоа На Одблесокот, Што Ве Прави Удобно Цел Ден. Цветниот Принт На Овој Течен Сарафан Може Да Ја Изрази Вашата Личност и Шик Карактеристики миди фустанот за лизгање е еластичен појас,а деколтето со лажичка обезбедува добра покриеност на градите. Сечењето е многу ласкаво и слатки ракави и ја прави возбудата да падне што ги прави рацете да течат. Овој бохо замав летен фустан е нивоа слој дизајн, и печатење е прекрасна и . Таа, исто така има прекрасен завеса. Наредени и затворање на копчето за вратот. ЗАДОЛЖИТЕЛНО ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА ! Повод : овој женски секојдневен фустан е погоден за носење дома, канцеларија, забава, клуб, патување, училиште и други прилики, погоден за пролетни и летни слободни моменти. Стил : овој женски фустан усвојува уникатен процес на сечење и стил на дизајн, кој може да ја измени вашата фигура и да ја тргне вашата убавина. Материјал : овој женски фустан е изработен од лесни, дише и удобни безбедносни материјали кои нема да направат да се чувствувате затнато и гломазно. Перење : овој секојдневен фустан може рачно да се мие во ладна вода или машина да се мие со помош на торба за перење. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Карактеристики

Производи во категоријата

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан

фустани за тинејџерки дами летни фустани кратки свечени фустани за жени елегантни фустани за жени паму�

DEN 239.84
Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани

Модни Жени Цврст Плетен Фустан ОВратот Долги Ракави Плисиран Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со

DEN 255.84
Женски Рафл Ракав Мини Фустани Секојдневен Принт Краток Фустан На Екипажот Пролетен Фустан Половината Висока Ниска Возбуда Коктел
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Рафл Ракав Мини Фустани Секојдневен Принт Краток Фустан На Екипажот Пролетен Фустан Половината Висока Ниска Возбуда Коктел

долги фустани за жени,долги цветни фустани за жени,долги празнични фустани за жени 2022 година,долги макс�

DEN 399.84
Шусуен Ресс За Жени Симпатична Цветни Краток Ракав V Вратот Повик Лабава Одблесокот Фустан Плажа Мини Фустан Маица Фустани за
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шусуен Ресс За Жени Симпатична Цветни Краток Ракав V Вратот Повик Лабава Одблесокот Фустан Плажа Мини Фустан Маица Фустани за

????Карактеристики : Vдеколте,печатено, краток ракав,висок струк,над должината на коленото, обичен раб ????О

DEN 447.84
Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан

Ви Посакувам Среќен Шопинг, Искрено! : ХХХХГолема Биста : 136см / 53 П2 : од кој материјал е направен? Имаме и д

DEN 2.00
Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Вечер Фустан Без Ракави Екипажот Вратот Халтер Неправилни Полите Цвет Фустан Роденден Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Вечер Фустан Без Ракави Екипажот Вратот Халтер Неправилни Полите Цвет Фустан Роденден Подароци

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

DEN 495.84
Женски Летен Мек Секојдневен Фустан Краток Ракав Лабав Елегантен Фустан Од Екипажот Цветен Дезен Печатен Фустан Од Бохо Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Летен Мек Секојдневен Фустан Краток Ракав Лабав Елегантен Фустан Од Екипажот Цветен Дезен Печатен Фустан Од Бохо Плажа

Женски Летен Мек Секојдневен Фустан Краток Ракав Лабав Елегантен Фустан Од Вратот На Екипажот Печатен �

DEN 319.68
колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките
  • Ново
Оценка на клиентот:

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен

DEN 2.67