• Ново
Женски Бодикон Мини Фустан Долг Ракав Длабок V-Врат Цветни Ручани Партија Фустан Клубска Облека

Женски Бодикон Мини Фустан Долг Ракав Длабок V-Врат Цветни Ручани Партија Фустан Клубска Облека

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Женски Бодикон Мини Фустан Со Долг Ракав Длабок V Врат Цветен Принт/Еднобојна Рушена Партиска Облека За Клубови. Карактеристики : . Овој основен клупски фустан е задолжителна пригода!. Рачно / машинско перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Ве молиме љубезно проверете ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ подолу пред да нарачате. Големина(см)ttttttt tt. s t Bust : t78t Length : t77пресврт : t62tsleve : t59. Мt Bust : t82tlengh : t78пресврт : t66tsleve : t60. Lt Bust : t86tlengh : t79пресврт : t70tsleve : t61. Големина (инч)ttttttt tt t. s t Bust : t30. 71 t Length : t30. 31 пресврт : t24. 41 tsleve : t23.23 . Мt Bust : t32. 28 tlengh : t30. 71 пресврт : t25. 98 tsleve : t23. 62 . Lt Bust : t33, 86 tlengh : t31, 10 пресврт : t27, 56 tsleve : t24. 02 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Розова, Зелена. Пол : За Жените. Стил : Елегантен. Вклучен Пакет. 1 Х Фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Ткаенина : Изработена од висококвалитетен полиестер. Мека, дише и пријателска за кожата. Летниот фустан е лесен и удобен за носење. Карактеристика : фустан За Забави за жени : Долги ракави со ѕвончиња, длабок v врат, врвка за влечење напред, рушени детали, еднобоен/цветен принт, тенок фит, над должината на коленото. Дизајн : Краток фустан за тело, совршено ја прегрнува кривата на вашето тело, апсолутно модерен и привлечен. Во него ќе добиете тони комплименти. Натпревар : Тесни фустани за жени, одлично оди со ѓердан, обетки, станови, чизми, чанта, сандали, високи потпетици или станови за да создаде разновиден изглед. Повод : женски клупски фустани, погодни за многу прилики, како што се забава, плажа, матурска, музички фестивал, запознавање, свадба, клуб, одмор и секојдневен живот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани

Модни Жени Цврст Плетен Фустан ОВратот Долги Ракави Плисиран Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со

DEN 255.84
Еккаме Женски Летни Секојдневни Фустани На Плажа Бохо Цветен Печатен Фустан Летна Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани Зелена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Еккаме Женски Летни Секојдневни Фустани На Плажа Бохо Цветен Печатен Фустан Летна Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани Зелена

Женски Бохо Цветен Печатен Фустан Летен Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани карактеристики : 1.Карактер�

DEN 255.84
Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење

Ироинид АЛинија Фустан За Жени Без Ракави Тркалезно Деколте Тенка Чипка Божиќен Фустан Фустан Без Прер�

DEN 526.08