• Ново
Жени Секси Мода Маица Долг Ракав Еднобоен Ширинг Мини Обвивка Фустан

Жени Секси Мода Маица Долг Ракав Еднобоен Ширинг Мини Обвивка Фустан

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Жените Секси Мода Желка Долг Ракав Еднобојна Ширинг Мини Обвивка Dress.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Модерен дизајн ја надополнува вградената силуета, подобрување на целокупниот темперамент.Овој врв изгледа одлично! Кога фотографирате, изгледа одлично без разлика како ќе ги направите.Овој стил изгледа убаво без разлика за каква форма на телото станува збор.Одлично за Секојдневна, секојдневна, забава.Сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Пролет и Aut : Женски Повод : Мода,Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил На Боја : Мода, Лежерна Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Половината Должина На Колкот Ракав Рамо Голем 8 12 38 84-96см/33,07-37,80" 68-78см/26,77-30,71" 88-98см/34,65-38,58" 88см/34,65" 61см/24,02" 37см/14,57"Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 84-96см/33,07-37,80" половината : 68-78см/26,77-30,71" колк : 88-98см/34,65-38,58" должина : 88см/34,65" ракав : 61см/24,02" рамо : 37см/14,57" Тесниот И ТЕНОК ФУСТАН ПРАВИ да ИЗГЛЕДАТЕ потенок и повисок. Дизајнот со врвки прави да изгледате толку убаво,секојдневно, модно и различно. Дизајнот на појасот го прави вашиот струк да изгледа потенок. Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Обичниот пуловер со Долги ракави се чувствува мек и удобен и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Пуловерите се лесни за носење и можат да заштедат време на облекување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење

Ироинид АЛинија Фустан За Жени Без Ракави Тркалезно Деколте Тенка Чипка Божиќен Фустан Фустан Без Прер�

DEN 526.08
колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките
  • Ново
Оценка на клиентот:

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен

DEN 2.67
Есенски Фустани За Жени Плус Големина Боемски Фустан Превртување Јака Фустан Фенер Долг Ракав Печатење Фустан Долг Фустан Црн
  • Ново
Оценка на клиентот:

Есенски Фустани За Жени Плус Големина Боемски Фустан Превртување Јака Фустан Фенер Долг Ракав Печатење Фустан Долг Фустан Црн

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE "Добредојдовте ВО REORIAFEE shop" Quality

DEN 479.84