• Ново
Кајцр Женски Фустан Прашка Длабок В-Врат Половината Лабава Шуплива Грб Висок Сплит Летен Фустан

Кајцр Женски Фустан Прашка Длабок В-Врат Половината Лабава Шуплива Грб Висок Сплит Летен Фустан

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Женски Фустан, Модерен Модел Прашка Длабоко В-Вратот Половината Дизајн, Лабава Шупливи Назад Високо Сплит Летен Фустан за Плажа, Одмор. Овој прекрасен фустан е толку неопходен за вашата летна гардероба - сигурно ќе сакате да го носите речиси во сезона. Тоа е исто така одличен подарок За Божиќ, Денот на Вљубените, роденден, годишнини и други празници. Тоа е облека што може да биде пријатна и мека за носење. Големина Графикони. Големина(см)tttttt. t t Length : t137t Bust : t88пресврт : t70. Мt Length : t138t Bust : t92пресврт : t74. Lt Length : t139t Bust : t96пресврт : t78. XLt Length : t140t Bust : t100пресврт : t82. tttt T T T T T Tt tt t Length : t53, 94 t Bust : t34, 65 пресврт : t27, 56 . Мt Length : t54. 33 t Bust : t36. 22 пресврт : t29. 13 . Lt Length : t54. 72 t Bust : t37. 80 пресврт : t30. 71 . XLt Length : t55. 12 t Bust : t39. 37 пресврт : t32. 28 . Внимание : должината не е вклучена во должината на прашката на рамото. Спецификации . Материјал : мешавина од полиестер. Големина : С, М, Л, XL. Пол : женски. Сезона : лето. Ракав : прашка. Шема : модерен модел. Вратот : длабоко v-вратот. Фит : лабава. Сплит : висока поделба. Забелешки. 1.Ве молиме разберете дека може да има благо отстапување постојат. 2.Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. . Содржина На Пакетот. 1 * фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестерска мешавина која е пријателска за кожата, мека и удобна за носење. Тоа е добра отпорност на брчки и не е лесно да се деформира. Исто така е жив и неговите влакна се силни. Тоа е исто така издржлива и нелеплива коса. Дизајн : овој фустан е длабок v-врат, прашка, висок сплит, дизајн на половината, лабава, модерна шема, должина на подот и шуплив грб. Дива мода која многу лесно се совпаѓа со различна облека. Одлично за забави, барови, ноќни клубови итн. Големина и Боја : има 4 големини : S, M, L, XL, затоа ве молиме внимателно проверете ги табелите со големини подолу пред да нарачате и има 3 бои : виолетова, црвена и жолта. Прилика : Одлично за дома, забави, патувања, шопинг, датуми, барови, ноќни клубови и така натаму. Тоа е исто така одличен подарок За Божиќ, Денот на Вљубените, роденден, годишнини и други празници. Пакет : 1 * фустан. Одлично за сите сезони, работа, патување, одмор, патување итн. Тоа е многу пријатна и модерна облека за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 3.33
Шусуен Ресс За Жени Симпатична Цветни Краток Ракав V Вратот Повик Лабава Одблесокот Фустан Плажа Мини Фустан Маица Фустани за
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шусуен Ресс За Жени Симпатична Цветни Краток Ракав V Вратот Повик Лабава Одблесокот Фустан Плажа Мини Фустан Маица Фустани за

????Карактеристики : Vдеколте,печатено, краток ракав,висок струк,над должината на коленото, обичен раб ????О

DEN 447.84
Јувул Женски Бикини Прикривање Плажа Долг Ракав Обичен Фустан Прикривање Костими За Капење Долги Кардиган Копчиња Шифон Розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јувул Женски Бикини Прикривање Плажа Долг Ракав Обичен Фустан Прикривање Костими За Капење Долги Кардиган Копчиња Шифон Розова

Модните Жени Печатат Секојдневна Плажа кардиган Блуза Шал Лабава Горна Облека информации За Производо�

DEN 364.00
Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Вечер Фустан Без Ракави Екипажот Вратот Халтер Неправилни Полите Цвет Фустан Роденден Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Вечер Фустан Без Ракави Екипажот Вратот Халтер Неправилни Полите Цвет Фустан Роденден Подароци

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

DEN 495.84
Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење

Ироинид АЛинија Фустан За Жени Без Ракави Тркалезно Деколте Тенка Чипка Божиќен Фустан Фустан Без Прер�

DEN 526.08