• Ново
Уникатни поговори за женски рифли цветни лак вратоврски шифон со фит и фустан од пламен

Уникатни поговори за женски рифли цветни лак вратоврски шифон со фит и фустан од пламен

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Необичен цут го шармира оваа фигура-ласкава мини стилизирана со деколте за вратоврска. Фрили шутли лебдат на вратот, ракавите и полите на овој волшебно цветно фрок. Шифон дава јасна структура на изјавата за врзување на деколтето на овој разгорен фустан. Силуетираните цвеќиња покриваат романтичен фустан од А-линија и кратки ракави со мафини. Гледајте прекрасно во овој убав фустан со деколте за лак и сладок полите над коленото. Повод : викенд, датира, ресторан, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Големината на моделот е 5'11 "и 110 килограми кои носат Xs.measurement (во инчи) Меѓународна големина градите гарнир на половината ширина на рамото - - 36 5/8 28 3/4 - 12 7 /8s 38 5/8 30 3/4 - 13 3/8m - 40 1/2 32 5/8 - 13 7/8 L 43 3/4 35 7/8 - 14 5/8xl 46 7/8 39 - 15 1/4 Мерењето на должината е од рамо до дното. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за женски рафли цвеќиња од цвеќиња од шифон и фустан од 100% полиестер. Увезен. Цветни Печати. ​​Врзајте го вратот. Краток ракав со пуф. Над коленото. Чифон фустан. Машината измијте ладно со слични бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Летен Мек Секојдневен Фустан Краток Ракав Лабав Елегантен Фустан Од Екипажот Цветен Дезен Печатен Фустан Од Бохо Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Летен Мек Секојдневен Фустан Краток Ракав Лабав Елегантен Фустан Од Екипажот Цветен Дезен Печатен Фустан Од Бохо Плажа

Женски Летен Мек Секојдневен Фустан Краток Ракав Лабав Елегантен Фустан Од Вратот На Екипажот Печатен �

DEN 319.68
Летен Заштеди Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летен Заштеди Дозвола

пролетни фустани 2023 летна облека 2023 летен фустан 2023 летни фустани 2023 летен макси фустан 2023 летен фустан

DEN 0.33
Fesfesfes Дозвола Жените Готски Фустани Секојдневен Ноќта На Вештерките Долг Ракав Фустан Спојување Солидна Готски Косплеј Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fesfesfes Дозвола Жените Готски Фустани Секојдневен Ноќта На Вештерките Долг Ракав Фустан Спојување Солидна Готски Косплеј Фустан

Жените Секојдневен Ноќта На Вештерките Долги Ракави Спојување Солидна Готски Косплеј Фустан Карактери

DEN 0.33
Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан

Ви Посакувам Среќен Шопинг, Искрено! : ХХХХГолема Биста : 136см / 53 П2 : од кој материјал е направен? Имаме и д

DEN 2.00