• Ново
SENDKEELDress За Жени Пролет Бохо Секојдневен Моден Ракав Фустан За Одмор Големи Димензии

SENDKEELDress За Жени Пролет Бохо Секојдневен Моден Ракав Фустан За Одмор Големи Димензии

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Големина : С Биста : 94см/37.01" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 53см/20.87" Должина : 130см/51.18"Големина : М Биста : 100см/39.37" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 54см/21.26" Должина : 131см/51.57"Големина : Л Биста : 106см/41.73" рамо : 41см/16.14" ракав : 55см/21.65" должина : 132см/51.97"големина : xl Биста : 112см/44.09" рамо : 42см/16.54" ракав : 56см/22.05" должина : 133см/52.36"големина : xxl биста : 118см/46.46" рамо : 43см/16.93" ракав : 57см/22.44" должина : 134см/52.76"големина : хххл Биста : 124см/48.82" рамо : 44см/17.32" ракав : 58см/22.83" должина : 135см/53.15"големина : Ххххл биста : 130см/51.18" рамо : 45см/17.72" ракав : 59см/23.23" должина : 136см/53.54"големина : Хххххл биста : 136см/53.54" рамо : 46см/18.11" ракав : 60см/23.62" должина : 137см/53.94"прилика : опсег На Случајност 1-3 см метод на перење со Опис : рачно перење во ладна вода, Висат или сушат должина : редовни нагласува-убав едноставно фустан за лето! Класичен кружен врат, миди должината со нивоа на дизајн го прави сарафанот помалку еднократен : соодветна големинаќе добиете : 1 Женска Дебелина На Фустанот : Стандардна Нега - Машина/ миење Раце, не белило, висат или линија суво, ниско железо кога е потребно. Фустанот На Плажа Доаѓа Со Прекрасно Мека И Дише Ткаенина, Што Ви Дава Добро Чувство На Кожата И Прави Да Се Чувствувате Супер Удобно Во Летните Денови. Прилики-Погодни За плажа,патување, работа, секојдневно, секојдневно и забавно,лесно облекување нагоре или надолу!Пол : Женски Ве Држи Подалеку Од Летната Топла Температура; Иако е Лесен, Можете Удобно Да Го Носите Прекрасниот Фустан Без Да се Грижите Дали Ќе Го Видите Проблемот. Овој Фустан Дефинитивно Ќе Ви Овозможи Да Ослободите Поинаков Вид Шарм И Секси. Областа За Спојување На Половината Е Еластична, Што Може Да Ги Собере Промените Во Вашето Тело. Едноставен И Класичен Дизајн, Тоа Е Неопходност За Секоја Гардероба. Ако За Формални Места, Како Што Се Деловна Работа, Забава, Црква, Свадба, Свадбен Гостин, Матурска, Вечер, Предавање Облека Што Можете Со Сандали Со Прерамки И Нежен Накит.

Карактеристики

Производи во категоријата