• Ново
Tuwabeii Трговија На Големо Мода Женски V-Вратот Повик Печатени Појас Долг Стил Краток Ракав Лабава Фустан

Tuwabeii Трговија На Големо Мода Женски V-Вратот Повик Печатени Појас Долг Стил Краток Ракав Лабава Фустан

Buyers rating:
DEN 319.68

Износ

Мода Женски V-Вратот Повик Печатени Појас Долг Стил Краток Ракав Лабава Облека ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Информации за производот : Сезона : Пол На Целата Сесија : Повод За Жени : Секојдневен,Забавен, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Дебелина На Печатење : Стандарден Појас : Природна Декорација : Пакетот Појаси вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарам (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 i Големина шема : Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Должина XL 10 14 40 111см/43,70" 120,5 см/47,44" Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 111см/43.70" должина : 120.5 см/47.44" ● купи 2 или повеќе може да заштеди повеќе полнење. Информации за производот : . Сезона : Сите Сесон. Пол : Жени Повод : Повик, Забава, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Дебелина : Стандард. Половината : Природно. Декорација : Појаси. Пакетот вклучува : 1пц Женски Фустан.

Карактеристики

Производи во категоријата

Еккаме Женски Летни Секојдневни Фустани На Плажа Бохо Цветен Печатен Фустан Летна Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани Зелена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Еккаме Женски Летни Секојдневни Фустани На Плажа Бохо Цветен Печатен Фустан Летна Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани Зелена

Женски Бохо Цветен Печатен Фустан Летен Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани карактеристики : 1.Карактер�

DEN 255.84
летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан

фустани за тинејџерки дами летни фустани кратки свечени фустани за жени елегантни фустани за жени паму�

DEN 239.84
Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани

Модни Жени Цврст Плетен Фустан ОВратот Долги Ракави Плисиран Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со

DEN 255.84