• Ново
Летни Фустани За Жени Макси фустан Надвор Рамо Прилагодливи Ремени Печатени Миди Фустан

Летни Фустани За Жени Макси фустан Надвор Рамо Прилагодливи Ремени Печатени Миди Фустан

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

П&А . П1 : дали овој фустан е верен на големината?. А1 : Да, тоа е точно на големината. П2 : каков материјал од овие женски фустани?. А2 : Изработен од 95%Полиестер+5%Спандекс, многу мек и пријателски за кожата материјал, пријатен и удобен. П3 : Дали ќе се намали или избледи?. А3 : имавме направено тест и ветивме дека нема да се намали или избледи по миењето. П4 : дали има лош мирис или ве чеша?. А4 : не може да се најде лош мирис, а ние направивме мек и квалитетен материјал, нема да ве чеша, не грижете се. П5 : дали е иста боја како на сликата?. А5 : се трудиме најдобро да направиме бојата е иста со нашите фустани, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. П6 : како да го исчистите?. А6 : Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, забранете белење, користете кеси за перење ако користите машина за перење. Забелешки : Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара.Можете да ја видите табелата со големини на сликата на производот.Ако сакате широка облека, нарачајте облека за една големина поголема.Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата.Измијте ги одделно од другите бои за облека за прв пат, а потоа измијте ги во вода под 30 степени.Пријатниот фустан за жени достапни Се повеќе бои, долг ракав, моден дизајн.Мекиот и издржлив материјал на краткиот фустан за нишање ќе ви донесе врвно искуство со носење.Овој фустан е погоден за секакви прилики, како што се : работно место, одмор, состаноци, плажа, излегување и секојдневно носење!Обичниот мини фустан изгледа убаво со чевли, сандали, потпетици, чанта, капа, ѓердан и сл.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење

Ироинид АЛинија Фустан За Жени Без Ракави Тркалезно Деколте Тенка Чипка Божиќен Фустан Фустан Без Прер�

DEN 526.08
летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан

фустани за тинејџерки дами летни фустани кратки свечени фустани за жени елегантни фустани за жени паму�

DEN 239.84
Чизми Со средно Теле Со ниски Потпетици,Чизми Над Коленото Каубојски Чизми За Жени Женски Чевли Високи До Глуждот Облечен Обичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чизми Со средно Теле Со ниски Потпетици,Чизми Над Коленото Каубојски Чизми За Жени Женски Чевли Високи До Глуждот Облечен Обичен

Аксхд женските чевли вклучуваат чизми за снег, чизми, чизми до глужд, кожени чевли, сите видови високи по

DEN 367.84