• Ново
вендунид фустани за жени жени летен секојдневен фустан за забави фенер ракав цврсти долги фустани со црн појас

вендунид фустани за жени жени летен секојдневен фустан за забави фенер ракав цврсти долги фустани со црн појас

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S САД : 4 XL) велика БРИТАНИЈА : 8 еу : 34 биста : 92см/36.22" РАКАВ : 56СМ/22.05" должина : 141см/55.51" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80" Ракав : 57см/22.44 "Должина : 142см/55.91" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 58см/22.83 " Должина : 143см/56.30" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.9 "Ракав : 59cm/23.23 " Должина : 144cm/56.69" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108cm/42.52 "Ракав : 60cm/23.62 " Должина : 145cm/57.09" . Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 61cm/24.02 " Должина : 146cm/57.48" . Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 62cm/24.41 " Должина : 147cm/57.87" . Големина : XXXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 63cm/24.80" Должина : 148cm/58.27 " Жените Лето Повик Партија Фустан Фенер Ракав Цврсти Долги Фустани Со Појас Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Сезона : Пролет Пол : Женски Повод : Партиски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : Дебелина На О-Вратот : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). фустани за жени 2023, матурска облека. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хуаи Женски Секојдневен Фустан Летен Фустан Без Ракави Висечки Врат Печатен Фустан На Плажа Забава Слободно Време Широк Течен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хуаи Женски Секојдневен Фустан Летен Фустан Без Ракави Висечки Врат Печатен Фустан На Плажа Забава Слободно Време Широк Течен

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 335.68
Фустани За Жени Плус Големина Женски Клиренс За Смена Градиент Лажичка Врат Должина На Глуждот Без Ракави Летни Макси Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани За Жени Плус Големина Женски Клиренс За Смена Градиент Лажичка Врат Должина На Глуждот Без Ракави Летни Макси Фустани

КСЦИККД Фустани За Жени Плус Големина Женски Смена Дозвола Градиент Лажичка Вратот Без Ракави Глуждот �

DEN 479.84
Циц Целер Женски Бохо Фустани Цветен Принт Фустан Со Краток Ракав V Врат Секојдневен Макси Фустан На Плажа Со Висок Струк Виолетова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Циц Целер Женски Бохо Фустани Цветен Принт Фустан Со Краток Ракав V Врат Секојдневен Макси Фустан На Плажа Со Висок Струк Виолетова

Детали за производот За Летните Фустани За Сонце За Жени 2022 Фустан На Плажа : Карактеристики : Летни Фуст

DEN 2.33
knqrhpse Макси Фустани За Жени Жени Плус Големина V Вратот Печатење Чипка До Долги Ракави Бохо Фустан Партија Макси Фустан Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

knqrhpse Макси Фустани За Жени Жени Плус Големина V Вратот Печатење Чипка До Долги Ракави Бохо Фустан Партија Макси Фустан Фустани

40" Колк : 105см / 41 Има многу ласкаво сечење на телото, покажете ги вашите облини со шарм.18 "Должина : 135cm / 53...

DEN 367.84