• Ново
Дозвола-Продажба Летни Фустани За Жени Со Кратки Ракави Со Еднобојна Леопард Шема Фустан Јака Со Ревер Макси Лабаво Вклопување Секојдневно Секојдневно Елегантно ?

Дозвола-Продажба Летни Фустани За Жени Со Кратки Ракави Со Еднобојна Леопард Шема Фустан Јака Со Ревер Макси Лабаво Вклопување

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Натпревар : Летен фустан одлично со накит, сандали, потпетици, апостолки или дури и патики. Тип : женски летни фустани/ летен фустан/ фустан на плажа/ сарафани за жени/ летни фустани за жени 2023/ боемски фустани со ремени/ цветен фустан/ фустан за сонце/ сарафан/ пролетен фустан/ венчаници за гости. ИМА ЛИ ЗАГРИЖЕНОСТ? Нашата услуга за клиенти е секогаш тука да помогне. Можете лесно да го дознаете нашиот пријателски советник за клиенти преку е-пошта, ние ќе одговориме во рок од 24 часа. 95%Полиестер, 5%Спандекс.

Карактеристики

Производи во категоријата

Имате Женски Секојдневни Фустани Женски Фустан Шифон Елегантна Чипка Крпеница Фустан Исечен Долг Фустан Деверуша Вечер Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Имате Женски Секојдневни Фустани Женски Фустан Шифон Елегантна Чипка Крпеница Фустан Исечен Долг Фустан Деверуша Вечер Фустан

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

DEN 291.52