• Ново
Женски Летен Бохо Шпагети Ремен Квадратен Врат Еднобојна Возбуда Линија Плажа Долг Макси Фустан

Женски Летен Бохо Шпагети Ремен Квадратен Врат Еднобојна Возбуда Линија Плажа Долг Макси Фустан

Buyers rating:
DEN 159.84

Износ

Спецификации : . Пол : жени. Материјал : спандекс. Шема : лента. Тип на ракав : без ракави. Деколте : вратот на бродот. Тип на половината : среден пораст. Детали : врзување. Боја : розова, сина. Големина : С, М, Л, ХЛ. Големина(см)ttt t. st Length : t130t Bust : t56-84. Мtlengh : t132t Bust : t60-88. Lt Length : t134t Bust : t66-94. XLt Length : t136t Bust : t72-100. ttt T T T T Ttt t Length : t51. 18 t Bust : t22. 05-33. 07. Мдолжина : т51, 97 тбуст : т23, 62-34, 65. Lt Length : t52. 76 t Bust : t25. 98-37. 01. XLt Length : t53. 54 t Bust : t28. 35-39. 37. Забелешка : . 1.Поставките за светло и монитор може да предизвикаат мали разлики во бојата. 2.Ве молиме дозволете мало отстапување бидејќи сите димензии се мерат рачно. Сликата е само за повикување. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Содржина На Пакетот : . 1 х фустан Премиум материјал : Изработен од висококвалитетна спандекс ткаенина. Дише, меко, пријателско за кожата и удобно. Стилски дизајн : фустанот за врзување Без Ракави има шарена шема, ремени за шпагети и врат на брод, што ве прави да изгледате слатко и стилски. Големина : Достапно во 4 големини : S, M, L, XL, ве молиме внимателно погледнете ги деталите за големината што ги дадовме пред да купите. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Применлива прилика : Секси фустан со лизгање е идеална облека за шопинг, запознавање, патување, плажа, забава и улична фотографија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Усмикси Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави В-Вратот Градиент Печатење Летни Кошули Секси Чипка Трим Ладна Лента За Рамо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Усмикси Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави В-Вратот Градиент Печатење Летни Кошули Секси Чипка Трим Ладна Лента За Рамо

: Средна Биста : 100см / 39,37" Ракав : 18,5 см / 7,28" Должина : 67см / 26,38" .❥ Удобен Материјал : овој секојдневен врв е

DEN 271.84
Девет.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Девет.

Облеката на Макси Халтер со девет.еајт, еден од најпознатите непрестајни трендови на фустани на летото �

DEN 335.68
Дозвола-Продажба Летни Фустани За Жени Со Кратки Ракави Со Еднобојна Леопард Шема Фустан Јака Со Ревер Макси Лабаво Вклопување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дозвола-Продажба Летни Фустани За Жени Со Кратки Ракави Со Еднобојна Леопард Шема Фустан Јака Со Ревер Макси Лабаво Вклопување

Натпревар : Летен фустан одлично со накит, сандали, потпетици, апостолки или дури и патики Тип : женски ле

DEN 255.84