• Ново
Циц Целер Женски Бохо Фустани Цветен Принт Фустан Со Краток Ракав V Врат Секојдневен Макси Фустан На Плажа Со Висок Струк Виолетова Л

Циц Целер Женски Бохо Фустани Цветен Принт Фустан Со Краток Ракав V Врат Секојдневен Макси Фустан На Плажа Со Висок Струк Виолетова

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Детали за производот За Летните Фустани За Сонце За Жени 2022 Фустан На Плажа : Карактеристики : Летни Фустани За Жени Секојдневен Цветен Шлиц Долг Макси Маица Сарафани Со Кратки Ракави Плус Фустани Тркалезно Деколте Фустан За Сонце Свадба Гостинако сакате уникатна шема во вашата секојдневна гардероба, овој летен фустан е точното парче што ви треба!Прилика : оваа плус големина фустани е прилично голема за летна ЗАБАВА,домашна облека,канцеларија или присуство на свадба,меден месец, датум со дечко.Препорака за колокација : Спарете со чизми, сандали или високи потпетици, додадете накит и имате дневен изглед без напор. Совршено е за сите сезони. Одлично со КАПА, чанта, за комплетирање на моден летен изглед.Гаранција по продажбата За Овие Женски Летни Фустани : Ако имате какви било проблеми во купувањето или користењето на производот, ве молиме кажете ни да го решиме навреме. €Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден. €Стил q : Симпатична секси дизајн пар совршено со вашите хеланки, чевлите можат да бидат спарени со сандали, секојдневни чевли, високи потпетици, класични и разноврсни. ①Прилика : овој фустан е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил. ● Подарок● : тоа е најдобриот избор за давање подароци. `+Забелешка : машинско перење, торба за перење се препорачува, не пеглајте, не избелувајте, висат или сушете.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гаекув Летни Фустани Бохо Жени В Врат Краток Ракав Должина На Глуждот Макси Фустани Лулашки Летни Фустани Фустани На Плажа Излегување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гаекув Летни Фустани Бохо Жени В Врат Краток Ракав Должина На Глуждот Макси Фустани Лулашки Летни Фустани Фустани На Плажа Излегување

Останете стилски и освежени во текот на целиот ден.Зарем тоа се уште не е доволно за вас? Кликнете на ова�

DEN 0.33
Макси Фустани За Жени Фустан Со Кратки Ракави Во Боемски Стил Еластична Лента За Половината Памучна Постелнина Долг Макси Здолниште
  • Ново
Оценка на клиентот:

Макси Фустани За Жени Фустан Со Кратки Ракави Во Боемски Стил Еластична Лента За Половината Памучна Постелнина Долг Макси Здолниште

Големина : И Половината : 66см / 25.9 " Должина : 84см / 33.0" Големина : М Половината : 68см / 26.7 " Должина : 85см / 33.4" Го

DEN 438.24
Ноила Дами Долг Фустан Полу Ракав Летна Плажа Сарафан Еднобојни Макси Фустани Жени Боемски Екипажот Вратот Армијата Зелената
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ноила Дами Долг Фустан Полу Ракав Летна Плажа Сарафан Еднобојни Макси Фустани Жени Боемски Екипажот Вратот Армијата Зелената

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

DEN 351.84