• Ново
Женски Модни Сјајни Светки Чипка Со Кратки Ракави Длабок V Врат Еднобоен Мини Фустан Ноќен Клуб Женски Фустани Сини Л

Женски Модни Сјајни Светки Чипка Со Кратки Ракави Длабок V Врат Еднобоен Мини Фустан Ноќен Клуб Женски Фустани Сини Л

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Копче. Должина На Ракавот : Три Четвртини Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Големина шема : . Големина : S Биста : 95cm/37.40" Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 26cm/10.24" Половината : 78cm/30.71" Должина : 102cm/40.16"Големина : М Биста : 100cm/39.37" Рамо : 43cm/16.93" ракав : 27cm/10.63" Половината : 83см/32.68" должина : 103см/40.55"големина : л биста : 105см/41.34" рамо : 44см/17.32" ракав : 28см/11.02" половината : 88см/34.65" должина : 104см/40.94"големина : xl биста : 110см/43.31" рамо : 45см/17,72" ракав : 29см/11,42" половината : 93см/36,61" должина : 105см/41,34"големина : ххл биста : 115см/45,28" рамо : 46см/18,11" ракав : 30см/11,81" половината : 98см/38,58" должина : 106см/41,73" ® Материјал Е Направен од полиестер, мек материјал, Лесен и дише, одличен тактилен на вашата кожа. За Претстојните Летни Денови. Натпревар должина за Хеланки,фармерки, шорцеви или панталони. Можете Да Ја Маичката Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони!. Queters Ques Овој Секојдневен Летен Макси Блузи Опремен Со Цветен Дизајн И Среден Страничен Шлиц, Но Исечен Со Боемски Цветни Отпечатоци, Што Ви Дава Чувство На, Но Исто Така Открива Стабилно. Врвовите За Жени Ќе Ги Модифицираат Вратот И Рамото, Ќе Ве Направат Шармантни И Привлечни. Должината На Врвовите Изгледа Продолжете Ги Нозете, Додавајќи Уникатно Чувство . Рец Фустан За Жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дозвола-Продажба Летни Фустани За Жени Со Кратки Ракави Со Еднобојна Леопард Шема Фустан Јака Со Ревер Макси Лабаво Вклопување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дозвола-Продажба Летни Фустани За Жени Со Кратки Ракави Со Еднобојна Леопард Шема Фустан Јака Со Ревер Макси Лабаво Вклопување

Натпревар : Летен фустан одлично со накит, сандали, потпетици, апостолки или дури и патики Тип : женски ле

DEN 255.84