• Ново
Фармерки со Софија од Sofia Vergara, женски макси фустан со фронт на руфла

Фармерки со Софија од Sofia Vergara, женски макси фустан со фронт на руфла

Buyers rating:
DEN 335.68

Износ

Кога обичните едноставно нема да сторат, посегнете по макси фустан на Софија Вергара и подгответе се да заслепувате. Стилиран со грациозни нивоа кои течат од врвот до дното, овој тотално женски фустан е совршена мешавина од обичен, фустан, сладок и секси. Лесно за носење, лесен за loveубов и сигурно ќе стане ново. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Cuando no quieres conformarte con lo de siempre, busca el vetido largo escalonado de sofia vergara, y prepárate para deslumbrar. Escalonado desde arriba hacia abajo con elegancia, este vetido completemente femenino es una mezcla perfecta de casual, формално, линдо и секси. Es una prenda fácil de Usar que te Encantará. Ексклузивен en. Материјал : 94% вискоза/6% спандекс/94% вискоза; 6% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина m/la modelo mide 5’9” y viste una talla mediana „m“. Fit : Опуштено/Тале Холгадо. Должина : макси фустан; 42 ”долго од високата точка на рамото за големината S/Vestido largo; 42 ”де Ларго Десде Ел Пунто Мас Алто дел Хомбро Пара ла Тала Пекија„ С “. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : без ракави со тенки ленти за шушкање со врски со лајсни/грев манга; Tirantes delgados con volantes con flecos anudados. Ocketsебови : Ниту/грев болило. Карактеристики : V-врат со трепкање на шутница; Ниво на здолниште; нелиран/ескоте en v con pliegue de volantes; Фалда Ескалонада; грев форро. Руфл преден макси фустан од фармерките на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве прават да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Девет.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Девет.

Облеката на Макси Халтер со девет.еајт, еден од најпознатите непрестајни трендови на фустани на летото..

DEN 335.68
Усмикси Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави В-Вратот Градиент Печатење Летни Кошули Секси Чипка Трим Ладна Лента За Рамо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Усмикси Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави В-Вратот Градиент Печатење Летни Кошули Секси Чипка Трим Ладна Лента За Рамо

: Средна Биста : 100см / 39,37" Ракав : 18,5 см / 7,28" Должина : 67см / 26,38" .❥ Удобен Материјал : овој секојдневен врв е

DEN 271.84
Циц Целер Женски Бохо Фустани Цветен Принт Фустан Со Краток Ракав V Врат Секојдневен Макси Фустан На Плажа Со Висок Струк Виолетова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Циц Целер Женски Бохо Фустани Цветен Принт Фустан Со Краток Ракав V Врат Секојдневен Макси Фустан На Плажа Со Висок Струк Виолетова

Детали за производот За Летните Фустани За Сонце За Жени 2022 Фустан На Плажа : Карактеристики : Летни Фуст

DEN 2.33