• Ново
Софија Фармерки Од Софија Вергара Женски Животински Принт Макси Фустан

Софија Фармерки Од Софија Вергара Женски Животински Принт Макси Фустан

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Направете го летото посебно. Женски капчиња трим, дефинирање на пушеле половината и долго, нивоа здолниште нагласи овој животински печатење макси фустан Од Софија Фармерки. Исклучиво на. За нашата заедница што зборува шпански : за посебно лето. Женствена плетена облога со капчиња, плетена половина со шмек што ја дефинира вашата силуета и здолниште со долги нивоа го истакнуваат животинскиот принт на овој фустан до глуждот Од Софиските Фармерки. Исклучиво во. Моделот е 5 '8-1/2" и носи Големина С / моделот е 5 '8-1/2" и носи мала големина "С". Прибл. должина : 55" од централниот заден врат/ Приближна должина од 55 " од централниот заден врат. Макси должина/должина На Глуждот. В-вратот напред и назад/В-вратот напред и назад. Без ракави/Без ракав. Чаден струк; нивоа здолниште со капчиња чипка трим/Половината со смок точка; нивоа здолниште со чипка трим со капчиња точка. Плетено тело; животински принт; необложен/Плетен; животински принт; необложен. 95% Вискоза; 5% Спандекс/95% вискоза; 5% ликра. Машина за перење/машина за перење. Увезена/Увезена ставка. Женски Макси Фустан Со Врат Од Софија Фармерки Од Софија Вергара. Софија Фармерки Од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексипилноста и енергијата на оваа облека што прави да се чувствувате сигурни—носете нешто што апсолутно го сакате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Девет.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Девет.

Облеката на Макси Халтер со девет.еајт, еден од најпознатите непрестајни трендови на фустани на летото..

DEN 335.68
Усмикси Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави В-Вратот Градиент Печатење Летни Кошули Секси Чипка Трим Ладна Лента За Рамо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Усмикси Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави В-Вратот Градиент Печатење Летни Кошули Секси Чипка Трим Ладна Лента За Рамо

: Средна Биста : 100см / 39,37" Ракав : 18,5 см / 7,28" Должина : 67см / 26,38" .❥ Удобен Материјал : овој секојдневен врв е

DEN 271.84
Ноила Дами Долг Фустан Полу Ракав Летна Плажа Сарафан Еднобојни Макси Фустани Жени Боемски Екипажот Вратот Армијата Зелената
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ноила Дами Долг Фустан Полу Ракав Летна Плажа Сарафан Еднобојни Макси Фустани Жени Боемски Екипажот Вратот Армијата Зелената

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

DEN 351.84