• Ново
Како Жените Секси V Вратот Долги Ракави Сјајот Bodycon Неправилни Полите Мини Партија Фустан

Како Жените Секси V Вратот Долги Ракави Сјајот Bodycon Неправилни Полите Мини Партија Фустан

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Спецификации : . Сјајниот фустан ве прави толку посебен во толпата, лесно привлекувајќи внимание. Фустанот за гушкање фигури добро ги покажува вашите секси облини на телото. Можете да одговарате со високи потпетици и стилска чанта за да претставите поинаков убав изглед. Совршен фустан е погоден за работа, слободно време, свадба, забава, собир, патување, улична облека, коктел итн. Тип : Фустан. Тип На Големина : Редовно. Пол : Жени. Материјал : Најлон, Полиестер, Спандекс. Стил : Секси. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Вратот : V Вратот. Должина На Фустан : Мини Фустан. Нега На Облека : Миење Раце. Карактеристики : Длабок В Врат, Сјаен Фустан, Бодикон, Неправилен Раб. Детали За Големината : . [Нашата Големина И] Биста : 86см/33,86", Рамо : 38см/14,96", Ракав : 59см/23,23", Должина : 83см/32,68 " (Прибл.). [Нашата Големина М] Биста : 90см/35,43", Рамо : 39,5 см/15,55", Ракав : 60см/23,62", Должина : 84см/33,07 " (Прибл.). [Нашата Големина L] Биста : 94cm/37.01", Рамо : 41cm/16.14", Ракав : 61cm/24.02", Должина : 85cm/33.46 " (Прибл.). [Нашата Големина XL] Биста : 98cm/38.58", Рамо : 42.5 cm/16.73", Ракав : 62cm/24.41", Должина : 86cm/33.86 " (Прибл.). [Нашата Големина 2 XL] Биста : 102cm/40.16", Рамо : 44cm/17.32", Ракав : 63cm/24.8", Должина : 87cm/34.25 " (Прибл.). Забелешки : . Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Пакетот Вклучува : . 1 х Фустан (Торба Не Е Вклучена) ве Молиме контактирајте не за подобро решавање на сите проблеми пред да оставите неутрални или негативни повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со услуги на клиентите. Сјајниот фустан ве прави толку посебен во толпата, лесно привлекувајќи внимание. Фустанот за гушкање фигури добро ги покажува вашите секси облини на телото. Можете да одговарате со високи потпетици и стилска чанта за да претставите поинаков убав изглед. Совршен фустан е погоден за работа, слободно време, свадба, забава, собир, патување, улична облека, коктел итн. Ова Е Големина На Етикетата (азиска / кинеска големина)околу 2/3 големини помали од големината НА ЕУ ВО САД! Ве молиме, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат! Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.

Карактеристики

Производи во категоријата

Макси Фустани За Жени Фустан Со Кратки Ракави Во Боемски Стил Еластична Лента За Половината Памучна Постелнина Долг Макси Здолниште
  • Ново
Оценка на клиентот:

Макси Фустани За Жени Фустан Со Кратки Ракави Во Боемски Стил Еластична Лента За Половината Памучна Постелнина Долг Макси Здолниште

Големина : И Половината : 66см / 25.9 " Должина : 84см / 33.0" Големина : М Половината : 68см / 26.7 " Должина : 85см / 33.4" Го

DEN 438.24
Фустани За Жени Плус Големина Женски Клиренс За Смена Градиент Лажичка Врат Должина На Глуждот Без Ракави Летни Макси Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани За Жени Плус Големина Женски Клиренс За Смена Градиент Лажичка Врат Должина На Глуждот Без Ракави Летни Макси Фустани

КСЦИККД Фустани За Жени Плус Големина Женски Смена Дозвола Градиент Лажичка Вратот Без Ракави Глуждот �

DEN 479.84