• Ново
Лументо Женски Фустани Летен Бохо Плажа Сарафан Обичен Краток Ракав Долг Замав Фустан Со Џеб Паун Сино

Лументо Женски Фустани Летен Бохо Плажа Сарафан Обичен Краток Ракав Долг Замав Фустан Со Џеб Паун Сино

Buyers rating:
DEN 463.84

Износ

Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Фустан За Нишање,Женски Долги Фустани,Женски Летни Фустани,Женски Сарафан На Плажа,Празничен Фустан Тип На Шема : Глуварче Должина На Ракавот : Половина Ракав : Темно Сива,Црна,Армиска Зелена,Зелена,Паун Сина,Светло Сива,Розова Големина : С,М,Л,XL,2 XL,3 XL,4 XL,5 XLSeason : Пролет, Лето, Aut, зимски Материјал : 100% Памуккарактеристики : 1.Ткаенина : Изработена од Висококвалитетен памук, Лесна, Мека и Удобна за Носење.2.Дизајн : Глуварче Печатење, Линија, Вратот На Екипажот, Половина Ракав, Рушен, Замав, Џебови.3.Карактеристика : Печатење На Глуварче, Долг Фустан Со Половина Ракав На Екипажот, Линиски Фустани со Џебови, Памучни Ленени Летни Фустани За Лулашки4.Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина На Пакетот : 1 Х Женски Фустан (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Да Купите!!!2. Боите Може Да бидат Малку Различни во Зависност од Поставките на Компјутерот и Мониторот.3. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење, Благодарам. (Целото Мерење Во См И Ве Молиме Забележете 1 см=0,39 Инчи, 1 инч=2,54 См) Стил - Женски Долг Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Замавнете Со Фустан Од Линија. Материјал-100% Памук. Ткаенината е Мека и Издржлива, Совршена за целодневна Удобност. Дизајн-Цврста Боја,Вратот На Екипажот,Половина Ракав,Долг Фустан, Линија Замав Фустани, Тоа е Елегантен и Модерен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Фустан Со Потпетици Или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хуаи Женски Секојдневен Фустан Летен Фустан Без Ракави Висечки Врат Печатен Фустан На Плажа Забава Слободно Време Широк Течен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хуаи Женски Секојдневен Фустан Летен Фустан Без Ракави Висечки Врат Печатен Фустан На Плажа Забава Слободно Време Широк Течен

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 335.68
Гаекув Летни Фустани Бохо Жени В Врат Краток Ракав Должина На Глуждот Макси Фустани Лулашки Летни Фустани Фустани На Плажа Излегување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гаекув Летни Фустани Бохо Жени В Врат Краток Ракав Должина На Глуждот Макси Фустани Лулашки Летни Фустани Фустани На Плажа Излегување

Останете стилски и освежени во текот на целиот ден.Зарем тоа се уште не е доволно за вас? Кликнете на ова�

DEN 0.33
Усмикси Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави В-Вратот Градиент Печатење Летни Кошули Секси Чипка Трим Ладна Лента За Рамо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Усмикси Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави В-Вратот Градиент Печатење Летни Кошули Секси Чипка Трим Ладна Лента За Рамо

: Средна Биста : 100см / 39,37" Ракав : 18,5 см / 7,28" Должина : 67см / 26,38" .❥ Удобен Материјал : овој секојдневен врв е

DEN 271.84
Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист

 Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве моли�

DEN 128.00
Фустани За Жени Плус Големина Женски Клиренс За Смена Градиент Лажичка Врат Должина На Глуждот Без Ракави Летни Макси Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани За Жени Плус Големина Женски Клиренс За Смена Градиент Лажичка Врат Должина На Глуждот Без Ракави Летни Макси Фустани

КСЦИККД Фустани За Жени Плус Големина Женски Смена Дозвола Градиент Лажичка Вратот Без Ракави Глуждот �

DEN 479.84