• Ново
Без граници на капчиња на јуниори со висок низок фустан, големини XS-xxxl

Без граници на капчиња на јуниори со висок низок фустан, големини XS-xxxl

Buyers rating:
DEN 280.00

Износ

Стариот училишен шарм се среќава со модерен стил без граници со висок низок фустан. Гламурозен додаток на вашата капсула со топло време, овој фустан ги вади сите постојки со секси деколте, обликувани чаши за форма и поддршка и женски панели за капчиња пред и назад. Поставете го со вашите омилени сандали со клин-пета и убијте го денот. Само на. Материјал : 77% Рејон/23% полиестер. Грижа : Машината за перење. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опремена каросерија; Опуштено здолниште. Должина : високо-низок фустан; 31 ”долг од центарот на грбот за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Supplice V-Neckline; обликувани чаши; Запрена вратоврска на задниот врат; детали за капчиња; Руфла, високо-ниско полите. Високо ниско фустан за јуниори од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Имате Женски Секојдневни Фустани Женски Фустан Шифон Елегантна Чипка Крпеница Фустан Исечен Долг Фустан Деверуша Вечер Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Имате Женски Секојдневни Фустани Женски Фустан Шифон Елегантна Чипка Крпеница Фустан Исечен Долг Фустан Деверуша Вечер Фустан

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

DEN 291.52
Циц Целер Женски Бохо Фустани Цветен Принт Фустан Со Краток Ракав V Врат Секојдневен Макси Фустан На Плажа Со Висок Струк Виолетова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Циц Целер Женски Бохо Фустани Цветен Принт Фустан Со Краток Ракав V Врат Секојдневен Макси Фустан На Плажа Со Висок Струк Виолетова

Детали за производот За Летните Фустани За Сонце За Жени 2022 Фустан На Плажа : Карактеристики : Летни Фуст

DEN 2.33
knqrhpse Макси Фустани За Жени Жени Плус Големина V Вратот Печатење Чипка До Долги Ракави Бохо Фустан Партија Макси Фустан Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

knqrhpse Макси Фустани За Жени Жени Плус Големина V Вратот Печатење Чипка До Долги Ракави Бохо Фустан Партија Макси Фустан Фустани

40" Колк : 105см / 41 Има многу ласкаво сечење на телото, покажете ги вашите облини со шарм.18 "Должина : 135cm / 53...

DEN 367.84
Фустани За Жени Плус Големина Женски Клиренс За Смена Градиент Лажичка Врат Должина На Глуждот Без Ракави Летни Макси Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани За Жени Плус Големина Женски Клиренс За Смена Градиент Лажичка Врат Должина На Глуждот Без Ракави Летни Макси Фустани

КСЦИККД Фустани За Жени Плус Големина Женски Смена Дозвола Градиент Лажичка Вратот Без Ракави Глуждот �

DEN 479.84