• Ново
Летни Фустани, Клиренс Моден Женски Секси Летен Лежерен Фустан За Отворање Вилушка Со Тркалезен Врат Без Ракави

Летни Фустани, Клиренс Моден Женски Секси Летен Лежерен Фустан За Отворање Вилушка Со Тркалезен Врат Без Ракави

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Моден Женски Секси Летен Лежерен Фустан За Отворање На Вилушка Со Тркалезен Врат Без Ракави карактеристики : 1.Карактеристики : Краток Ракав,Печатење, Секојдневен, Носење,Удобен,тилски и моден дизајн, Летен Секојдневен Фустан.2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Стил : Овој Печатен Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Лето : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Полиестеркол : Кружен Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Големина На Табелата : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58 "Хип : 108см/42.52" Должина : 141см/55.51 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 103см/40.55 "Хип : 112см/44.09 " Должина : 142см/55.91"Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Хип : 116см/45.67" Должина : 143см/56.30 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 113см/44.49 "Хип : 120см/47.24" Должина : 144см/56.69 " Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118см/46.46 "Хип : 124см/48.82" Должина : 145см/57.09 " Материјал : Мека Ткаенина, еластична. Стил : фустанот на Плажа никогаш нема да стане старомоден бидејќи е класичен и моден. Одликувајќи се : лесен и растеглив,мек и удобен за носење.Женските фустани ќе течаткога одите и се чувствувате удобно низ вашата кожа мазна. Прилика : одлично за носење на плажа, дневно, одмор, патување, забава, вечер, дом, училиште, шопинг, на отворено, салон. Широки апликации : одговараат за лето или исто така можете да соберете палто во пролет ,umn или зима.

Карактеристики

Производи во категоријата

Усмикси Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави В-Вратот Градиент Печатење Летни Кошули Секси Чипка Трим Ладна Лента За Рамо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Усмикси Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави В-Вратот Градиент Печатење Летни Кошули Секси Чипка Трим Ладна Лента За Рамо

: Средна Биста : 100см / 39,37" Ракав : 18,5 см / 7,28" Должина : 67см / 26,38" .❥ Удобен Материјал : овој секојдневен врв е

DEN 271.84
Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист

 Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве моли�

DEN 128.00
knqrhpse Макси Фустани За Жени Жени Плус Големина V Вратот Печатење Чипка До Долги Ракави Бохо Фустан Партија Макси Фустан Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

knqrhpse Макси Фустани За Жени Жени Плус Големина V Вратот Печатење Чипка До Долги Ракави Бохо Фустан Партија Макси Фустан Фустани

40" Колк : 105см / 41 Има многу ласкаво сечење на телото, покажете ги вашите облини со шарм.18 "Должина : 135cm / 53 А�

DEN 367.84