• Ново
Таголд Женска Мода Еднобојна В-Врат Без Ракави Летен Секојдневен Фустан На Плажа Бел М

Таголд Женска Мода Еднобојна В-Врат Без Ракави Летен Секојдневен Фустан На Плажа Бел М

Buyers rating:
DEN 335.68

Износ

Женска Мода Еднобојна Без Ракави В - Врат Летен Секојдневен Фустан На Плажаопис : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето носење дали стилски и моден дизајн ве прават попривлечни многу е погоден За Летен и Пролетен удобен материјал, погоден за различни прилики ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Овој сладок фустан ќе ви се допадне во есенските излегувања. Овој фустан има Половина ракав и надвор од рамото со цветни печатење за око-фаќање. Можете да се спарите со вашите сандали со блок-потпетици или чевли со мазги го комплетираат изгледот.Сезона : Пролет,Лето : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Фустан Таголд Женска Мода Еднобојна Без Ракави В-Врат Летен Секојдневен Фустан На Плажа Бел М.Женски Фустан,Женски Фустан,Женски Летни Фустани,Женски Краток Фустан Со ракави, Женски Секојдневен Фустан; Женски Памучен Ленен Фустан. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Тој е многу уникатен и дише. Прилика : Забава, Клуб, Секојдневно, Трчање, Спорт.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фустани За Жени Плус Големина Женски Клиренс За Смена Градиент Лажичка Врат Должина На Глуждот Без Ракави Летни Макси Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани За Жени Плус Големина Женски Клиренс За Смена Градиент Лажичка Врат Должина На Глуждот Без Ракави Летни Макси Фустани

КСЦИККД Фустани За Жени Плус Големина Женски Смена Дозвола Градиент Лажичка Вратот Без Ракави Глуждот �

DEN 479.84
Макси Фустани За Жени Фустан Со Кратки Ракави Во Боемски Стил Еластична Лента За Половината Памучна Постелнина Долг Макси Здолниште
  • Ново
Оценка на клиентот:

Макси Фустани За Жени Фустан Со Кратки Ракави Во Боемски Стил Еластична Лента За Половината Памучна Постелнина Долг Макси Здолниште

Големина : И Половината : 66см / 25.9 " Должина : 84см / 33.0" Големина : М Половината : 68см / 26.7 " Должина : 85см / 33.4"...

DEN 438.24