• Ново
Бохо Целиот Печатење Круг Вратот Линија Разнобојни

Бохо Целиот Печатење Круг Вратот Линија Разнобојни

Buyers rating:
DEN 526.08

Износ

Женски Фустани Бохо Целиот Печатење Круг Вратот Линија Разнобојни Л (8/10) Ограничени количини, ексклузивно за !Повеќебоен Бохо Насекаде Печатете Линија Женски Фустани Женски Фустани Женски Фустани Големина И Вклопување (инч)големина НА САД Манжетна За Рамо Големина На Половината Должина На Ракавот 4 Секунди 15.4 7.1-14.2 25.2-37.8 50.4 23.6 6 М 15.7 7.5-14.6 26.8-39.4 51.2 24 8/10 Л 16.3 8.1-15.2 29.1-41.7 52 24.6 12 ХЛ 16.9 8.7-15.7 31.5-44.1 52.8 25.2 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме внимателно проверете ги деталите за нашата големина пред да нарачате. Жените Фустани Бохо Целиот Печатење Круг Вратот Линија Разнобојни Л (8/10). Долги Насекаде Печатени Женски Фустани Долги Ракави Не-Истегнување Разнобојни l_us големина (8/10). Пол : Жени,Жена,Дама,Девојки, Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall. Боја : Повеќебојна. Стил : Бохо. Тип На Шема : Целиот Печатење. Детали : Појас. Тип : Линија. Деколте : Кружен Врат. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Ракав : Епископ Ракав. Линија На Половината : Висок Струк. Облик На Полите : Разгореа. Должина : Долго. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Не-Истегнување. Материјал : Полиестер. Состав : 100% Полиестер. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Појас : Да. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *ПЛУС ГОЛЕМИНА : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Карактеристики

Производи во категоријата

knqrhpse Макси Фустани За Жени Жени Плус Големина V Вратот Печатење Чипка До Долги Ракави Бохо Фустан Партија Макси Фустан Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

knqrhpse Макси Фустани За Жени Жени Плус Големина V Вратот Печатење Чипка До Долги Ракави Бохо Фустан Партија Макси Фустан Фустани

40" Колк : 105см / 41 Има многу ласкаво сечење на телото, покажете ги вашите облини со шарм.18 "Должина : 135cm / 53...

DEN 367.84
Хуаи Женски Секојдневен Фустан Летен Фустан Без Ракави Висечки Врат Печатен Фустан На Плажа Забава Слободно Време Широк Течен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хуаи Женски Секојдневен Фустан Летен Фустан Без Ракави Висечки Врат Печатен Фустан На Плажа Забава Слободно Време Широк Течен

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 335.68