• Ново
Аусист Летни Фустани За Жени, Макси Фустан, Секси Еднобојна Шлиц Сплит Тенок Фустан Без Ракави Дозвола

Аусист Летни Фустани За Жени, Макси Фустан, Секси Еднобојна Шлиц Сплит Тенок Фустан Без Ракави Дозвола

Buyers rating:
DEN 495.84

Износ

Карактеристики : 1. Карактеристики : цврста боја, фустан, без ракави, рамо, шупливи, модерен дизајн2. Материјал : полиестерски влакна, изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни, меки и удобни.3. Специјалниот дизајн на исечен фустан го прави помодерен и попривлечен.4. Повод : одмор, дневно, запознавање, собирање, семеен одмор итн. погоден за пролет и aut.5. Метод на чистење : ладно миење раце, виси или сушење дизајн може да ве направи повеќе мода и секси многу секси за носење ,Нов Изглед Многу убав овој лесен, фустан е совршен за сите прилики денови!Одговара : одговара на големината како Да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Шема За Облекување : Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 70-116см/27.56-45.67 "Должина : 120см/47.24" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 74-120см/29.13-47.24 "Должина : 122см/48.03" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 78-124см/30.71-48.82 "Должина : 124см/48.82" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 82-128см/32.28-50.39 "Должина : 126см/49.61" Летни Фустани За Жени : Мода лето женски ракави рамо пресече еднобоен фустан БЕЖ XL. Ткаенини : добра количина на истегнување,дише,допир на кожата, прави да се чувствувате добро. Повод : Совршен за пролет, лето, aut и зима, градина, свадба, матурска, деверуша, вечер, враќање дома, коктел,крајбрежје, плажа, одмор, секојдневно носење, забава, состаноци, шопинг, роденден, други прилики. Совети за Совпаѓање на модата : можете да одговарате со високи потпетици, чизми, сандали или накит за нежен изглед. Нашата продавница продава и сандали, само побарајте женски сандали Аусист и ќе ги видите. Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да извршите плаќање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Макси Фустани За Жени Фустан Со Кратки Ракави Во Боемски Стил Еластична Лента За Половината Памучна Постелнина Долг Макси Здолниште
  • Ново
Оценка на клиентот:

Макси Фустани За Жени Фустан Со Кратки Ракави Во Боемски Стил Еластична Лента За Половината Памучна Постелнина Долг Макси Здолниште

Големина : И Половината : 66см / 25.9 " Должина : 84см / 33.0" Големина : М Половината : 68см / 26.7 " Должина : 85см / 33.4" Го

DEN 438.24