• Ново
Фетерна Мода Женски Секојдневен Тркалезен Врат Шуплив Принт Пуловер Без Ракави Краток Фустан макси фустани за жени

Фетерна Мода Женски Секојдневен Тркалезен Врат Шуплив Принт Пуловер Без Ракави Краток Фустан макси фустани за жени

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Моден Женски Секојдневен Кружен Врат Шуплив Принт Пуловер Без Ракави Краток Фустан 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан. Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Декорација На мешавина Од Полиестер : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина chart : Size Bust Waist Hip Length S90cm/35.43"75cm/29.53"100cm/39.37"87cm/34.25"M96cm/37.80"80cm/31.50"104cm/40.94"88cm/34.65"L102cm/40.16"85cm/33.46"108cm/42.52"89cm/35.04"XL108cm/42.52"90cm/35.43"112cm/44.09"90cm/35.43"XXL114cm/44.88"95cm/37.40"116cm/45.67"91cm/35.83" Size : SBust : 90cm/35.43"Waist : 75cm/29.53"Hip : 100cm/39.37"Length : 87cm/34.25"Size : MBust : 96cm/37.80"Waist : 80cm/31.50"Hip : 104cm/40.94"Length : 88cm/34.65"Size : LBust : 102cm/40.16"Waist : 85cm/33.46"Hip : 108cm/42.52"Length : 89cm/35.04"Size : XLBust : 108cm/42.52"Waist : 90cm/35.43"Hip : 112cm/44.09"Length : 90cm/35.43"Size : XXLBust : 114cm/44.88"Waist : 95cm/37.40"Hip : 116cm/45.67"Length : 91cm/35.83" Табела Со Големини : Големина : С биста : 90см/35,43" Половината : 75см/29,53" Колк : 100см/39,37"Должина : 87см/34,25" Големина : М Биста : 96см/37,80" Половината : 80см/31,50" Колк : 104см/40,94"Должина : 88см/34,65" Големина : Л Биста : 102см/40.16" половината : 85см/33.46" колк : 108см/42.52"должина : 89см/35.04" големина : xl биста : 108см/42.52" половината : 90см/35.43" колк : 112см/44.09" должина : 90см/35.43 " лабаво вклопување, кратки Ракави, Висок низок раб, Две Страни Се поделија; доволно долго за покривање на колковите. Висок Квалитет. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. Со својот крој за слабеење и трендовски изглед, лесно се совпаѓа со секоја облека. Одлично оди со фармерки или хеланки, Спортски Панталони, палто, јакна или пар јога панталони. Класичниот дизајн е најдобриот избор за моден стил!. Рашири, секојдневен стил врвот, плисирана предна блуза, круг вратот туника без ракави врвот, полите одблесокот мета, Цврста боја и печатење, Над должината на задникот. Совршен е за пролет, лето, fall и зима. Мека И Удобна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ноила Дами Долг Фустан Полу Ракав Летна Плажа Сарафан Еднобојни Макси Фустани Жени Боемски Екипажот Вратот Армијата Зелената
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ноила Дами Долг Фустан Полу Ракав Летна Плажа Сарафан Еднобојни Макси Фустани Жени Боемски Екипажот Вратот Армијата Зелената

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

DEN 351.84