• Ново
Финелиљубовни Матурски Фустани од 80 тите Коктел Фустани За Женска Кошула Фустан Со Долги Долги Ракави Цврст Каки ХХЛ

Финелиљубовни Матурски Фустани од 80 тите Коктел Фустани За Женска Кошула Фустан Со Долги Долги Ракави Цврст Каки ХХЛ

Buyers rating:
DEN 895.84

Износ

Жените Мода Секојдневен Круг Вратот Секси Три четвртини Ракав Вез Долга Партија Фустан Жени Мода Повик Круг Вратот Секси Три четвртини Ракав Вез Долга Партија Фустан карактеристики : 1. Карактеристики : Тркалезен врат, долги ракави, секојдневна облека, секојдневна облека, модерен и модерен дизајн, модерна и секојдневна облека.2. Материјал : Полиестерски влакна, изработени од висококвалитетна ткаенина, со лесна, мека и удобна текстура.3. Специјалниот дизајн со цврста боја го прави фустанот посвеж и елегантен.4. Прилика : Слободно време, секојдневен живот, родендени, состаноци, танцови претстави, собири, свадби, семејни одмори итн. Погоден за лето и пролет.5. Ова е супер дише лесен фустансезона : лето : женска, женска пригода : секојдневен, секојдневен материјал : тип на полиестерпетер : цврст стил на боја : секојдневна и модерна должина : должина на минислиев : краток ракав како да се исчисти : миење раце ладно, закачување или сушење што добивате : 1 ПАРЧИЊА Фустани. Невестински Туш Невеста Обична Ѕвезда 2023 Женска Велигденска Црква Кралска 1960 Тите Краток Миди Широк Пад На Половината Бохо Со Ракави Ангажман Златна Деверуша Гроздобер Лизгање Свила Женски Свадба Гостин Фуксија Портокал Весник Завиткајте Маслиново Испакнатина Пријателска Пеперутка 2522 Крстарење Иридентен Пастелен Појас Удобно. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 80-85см/31.50-33.46 "Ракав : 45см/17.72 " Должина : 149см/58.66" Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 84-90см/33.07-35.43 "Ракав : 46см/18.11 " Должина : 150см/59.06" Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 90-96см/35.43-37.80" Ракав : 47см/18.50 "Должина : 151см/59.45" Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 96-102см/37.80-40.16 "Ракав : 48см/18.90 " Должина : 152см/59.84" Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 102-108см/40.16-42.52 "Ракав : 49см/19.29 " Должина : 153см/60.24" Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 108-114cm/42.52-44.88 "Ракав : 50cm/19.69 " Должина : 154cm/60.63" Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 114-120cm/44.88-47.24 "Ракав : 51cm/20.08 " Должина : 155cm/61.02" Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 120-126cm/47.24-49.61 "Ракав : 52cm/20.47 " Должина : 156cm/61.42". Дозвола За Топли Фустани : . https : //www./Ип/Финелилав-Жени-С-Лежерни-Фустани-Мини-В-Врат-Краток Ракав-Цврст-Зелен-М/1635487462.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гаекув Летни Фустани Бохо Жени В Врат Краток Ракав Должина На Глуждот Макси Фустани Лулашки Летни Фустани Фустани На Плажа Излегување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гаекув Летни Фустани Бохо Жени В Врат Краток Ракав Должина На Глуждот Макси Фустани Лулашки Летни Фустани Фустани На Плажа Излегување

Останете стилски и освежени во текот на целиот ден.Зарем тоа се уште не е доволно за вас? Кликнете на ова�

DEN 0.33
Фустани За Жени Плус Големина Женски Клиренс За Смена Градиент Лажичка Врат Должина На Глуждот Без Ракави Летни Макси Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани За Жени Плус Големина Женски Клиренс За Смена Градиент Лажичка Врат Должина На Глуждот Без Ракави Летни Макси Фустани

КСЦИККД Фустани За Жени Плус Големина Женски Смена Дозвола Градиент Лажичка Вратот Без Ракави Глуждот �

DEN 479.84
Макси Фустани За Жени Фустан Со Кратки Ракави Во Боемски Стил Еластична Лента За Половината Памучна Постелнина Долг Макси Здолниште
  • Ново
Оценка на клиентот:

Макси Фустани За Жени Фустан Со Кратки Ракави Во Боемски Стил Еластична Лента За Половината Памучна Постелнина Долг Макси Здолниште

Големина : И Половината : 66см / 25.9 " Должина : 84см / 33.0" Големина : М Половината : 68см / 26.7 " Должина : 85см / 33.4"...

DEN 438.24
Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист

 Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве моли�

DEN 128.00
Хуаи Женски Секојдневен Фустан Летен Фустан Без Ракави Висечки Врат Печатен Фустан На Плажа Забава Слободно Време Широк Течен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хуаи Женски Секојдневен Фустан Летен Фустан Без Ракави Висечки Врат Печатен Фустан На Плажа Забава Слободно Време Широк Течен

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 335.68