• Ново
Време и време на женските џегингс со висок пораст

Време и време на женските џегингс со висок пораст

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина прават време и стриптерите на Tru ги плетеа џегите удобен омилен и лесен избор за ден или ноќ. Чувајте го случајно со преголем џемпер или облечете ги со туника и потпетици. Исклучиво на. Материјал : 53% памук/32% Репроверен рециклиран полиестер/15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : тенок. Подигнување и инсејм : висок пораст; 29" inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Не-пинг-покриена еластична лента за половината за удобност и поддршка. Ockебови : Две предни џебови и два функционални џебови. Карактеристики : јамки на ременот; Истегнете тексас ткаенина. Womenените со висок пораст од време и Tru.

Карактеристики

Производи во категоријата

Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging

Удобно за секојдневно носење, но сепак стилски доволно за специјални прилики, овие женски плус џегингс �

DEN 2.67
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.67
RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite
  • Ново
Оценка на клиентот:

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

DEN 319.20
Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.

Толку симпатична, толку удобна Печатените Jeggings на Terra & Sky го прават стајлингот едноставен со лесен дизај

DEN 381.60