• Ново
Време и време на средниот пораст на жените Capri Jeggings, 23 Inseam, големини XS-XXL

Време и време на средниот пораст на жените Capri Jeggings, 23 Inseam, големини XS-XXL

Buyers rating:
DEN 316.80

Износ

Комбото на фармерките и хеланките добива ажурирање од време и се наоѓа со џегинг во силуета Капри. Стилот без сезони е совршен од вашата гардероба со топло време до спарување со вашите чизми кога ќе пристигнат почувствителни температури. Лесниот стил на влечење и мазна, истегната ткаенина ги прават овие плетени капри џегингс удобен фаворит. Само на. Материјал : 52% памук/39% полиестер/9% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : Skinny. Подигнување : среден пораст; 23" inseam. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 Функционални џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : Еластична лента за половината за дополнителна удобност; Истегнете ткаенина за да се движите со вас цел ден. Capените на Capегингс од време и Тру.

Карактеристики

Производи во категоријата

Без граници на џегингс на јуниорите
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници на џегингс на јуниорите

Ниту една граница за влечење на џегинзите не нудат безвременски стил на фармерки и целодневна удобност

DEN 959.68
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.33
Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru, плетените џеги�

DEN 319.20
Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings

Толку симпатична, толку удобна Должина на глуждот Затворање : Повлечете со еластична половината...

DEN 601.44