• Ново
Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings

Buyers rating:
DEN 601.44

Износ

Толку симпатична, толку удобна. Должина на глуждот. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Декоративни копчиња на половината; Широк лента за половината. Womenенски плус големина со висока половината од Terra & Sky.

Карактеристики

Производи во категоријата

Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.

Толку симпатична, толку удобна Печатените Jeggings на Terra & Sky го прават стајлингот едноставен со лесен дизај

DEN 381.60
Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru ги плетеше џеги�

DEN 319.20