• Ново
Womenенски удобно половината ткаени панталони за влечење достапни во редовно и ситно

Womenенски удобно половината ткаени панталони за влечење достапни во редовно и ситно

Buyers rating:
DEN 575.68

Износ

Надградете ја вашата гардероба со овие стилски бели еластични панталони за влечење на половината на половината. Тие се одликуваат со рамен фронт со еластична еластична, а тексасот за истегнување е дизајниран да ја подобри вашата фигура. Веднаш ќе изгледате потенок во овие ситни панталони за влечење. Тие се направени од мека мешавина од памук и спандекс, а ткаенината е машина што се мие за лесна нега. Плус, има целосна нога и опуштена сечење за максимална удобност. Овие бели панталони за влечење на бели стаг се идеални градител на гардероба што оди со сè. Тие исто така имаат предни џебови за да можете лесно да носите мали предмети. Со овие панталони, можете да бидете стилски и удобни во текот на целиот ден. Белиот стаген женски ситни ситни панталони со еластични панталони со еластично истегнување : направени од удобно памук и мешавина од спандекс за сите цврсти стилови. Ситни панталони за влечење со мазен рамен фронт. Еластичен грб и удобна лента за половината. Две предни џебови за носење мали предмети. Упатства за нега : Машинско миење и суво. Идеален градител на гардероба што оди со сè. Истегнете тексас дизајниран за подобрување на вашата фигура. Целосна нога и опуштено сечење за максимална удобност. Останете удобни и стилски во текот на целиот ден.

Карактеристики

Производи во категоријата

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings

Толку симпатична, толку удобна Должина на глуждот Затворање : Повлечете со еластична половината Ockебови

DEN 447.84
Terra & Sky Women's Plus Sime Destructed Denim Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Sime Destructed Denim Jegging

Удобните тексас џеги од Terra & Sky имаат голема контрола на половината и контрола на стомакот за удобно, лас

DEN 3.33
Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings

Чувајте го вашиот пријатна стил на тренд со овие печатени џегинг од Terra 21 ”Inseam Затворање : Повлечете ста�

DEN 458.40