• Ново
Plusенски плус големина на Terra & Sky Plus на Jeanging Jean, 2-пакет

Plusенски плус големина на Terra & Sky Plus на Jeanging Jean, 2-пакет

Buyers rating:
DEN 510.40

Износ

Terra и Sky влечењето на Jegging има високо издигнување на половината и е направена од тексас на истегнување. Jegging има двојно копче за половината и внатрешна еластична. Jegging има два џебови. Ова е 2 пакет. Повлечете го Jegging Pant. Висок пораст на половината. Истегнете тексас. Двојно копче за половината. Две џебови. Материјал : 78,00% памук, 21,00% полиестер, 1,00% спандекс. 28 инчен инсем. Две пакувања.

Карактеристики

Производи во категоријата

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru, плетените џеги�

DEN 319.20
Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings

Толку симпатична, толку удобна Должина на глуждот Затворање : Повлечете со еластична половината Ockебови

DEN 601.44