• Ново
Без граници на џегингс на јуниорите

Без граници на џегингс на јуниорите

Buyers rating:
DEN 959.68

Износ

Ниту една граница за влечење на џегинзите не нудат безвременски стил на фармерки и целодневна удобност на хеланки. Екстремно разноврсна за вашата обична гардероба, тие се направени од мека и лесна ткаенина со малку истегнување за мазно, привлечно вклопување. Завршено со два faux предни џебови, летачка мува и два функционални џебови за грб. Исклучиво на. Материјал : 69% памук/30% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 и носи големина M. Fit : Опремена. Подигнување и инсејм : високи. Затворање : стил на влечење; еластична половината. Ockебови : Два предни џебови; Две џебови за лепенка. Карактеристики : faux летаат однапред. Повлечете ги џегингс за јуниори од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings

Толку симпатична, толку удобна Должина на глуждот Затворање : Повлечете со еластична половината...

DEN 601.44
Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings

Чувајте го вашиот пријатна стил на тренд со овие печатени џегинг од Terra 21 ”Inseam Затворање : Повлечете ста�

DEN 458.40
Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru ги плетеше џеги�

DEN 319.20
Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings

Толку симпатична, толку удобна Должина на глуждот Затворање : Повлечете со еластична половината Ockебови

DEN 447.84