• Ново
Време и време женските високи издигнувања на фармерки, 29 inseam за редовни, големини 4-22

Време и време женските високи издигнувања на фармерки, 29 inseam за редовни, големини 4-22

Buyers rating:
DEN 303.04

Износ

Curvy и сензационално, овие фармерки со висок пораст од време и TRU се оние што ќе ги достигнете повторно и повторно. Нивната ласкава, крива која се вклопува и силуета со слаби нозе ги прави совршен избор за патики или потпетици, а четиринасочниот тексас на истегнување ги одржува цело време удобно додека ја одржуваат својата форма. Само на. Материјал : 64% памук/30% Репревиј Полиестер/6% Спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина 4. одговара : curvy со слаба нога. Подигнување и инсејм : висок пораст; 29" inseam (r); 27 "(а). Затворање : Затворање на копчињата со поштенски мува. Џебови : стајлинг со пет џеб. Карактеристики : четиринасочен тексас за истегнување за удобно чувство и вклопување; јамки на ременот. Womenенски Висок раст од фармерки од време и Тру.

Карактеристики

Производи во категоријата

Без граници на џегингс на јуниорите
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници на џегингс на јуниорите

Ниту една граница за влечење на џегинзите не нудат безвременски стил на фармерки и целодневна удобност

DEN 959.68
RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite
  • Ново
Оценка на клиентот:

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

DEN 319.20
Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Печатени Jeggings на Terra & Sky Plus Plus.

Толку симпатична, толку удобна Печатените Jeggings на Terra & Sky го прават стајлингот едноставен со лесен дизај

DEN 381.60