• Ново
Commi Надолу Исполнет Преоптоварен 8-Парче Пресек Троседот-ЕЕИ-3363

Commi Надолу Исполнет Преоптоварен 8-Парче Пресек Троседот-ЕЕИ-3363

Buyers rating:
DEN 7519.68

Износ

Преоптоварена Пресечна Софа Од 8 Парчиња-Ееи-3363 рај за пријатна релаксација, комикс карактеристики кадифен комфор, дизајн со чиста облога и простран профил, што дава атрактивна изјава во модерниот дом. Тапациран во полиестерска ткаенина која дава луксузна ленена текстура, овој современ пресек троседот доаѓа со конструкција од цврсто дрво и памук и перничиња за луксузно чувство за мијалник. Комикс доаѓа со великодушно обложени пердуви и памучни перничиња и подлоги од пена, што ја прави оваа пресечна колекција на софи совршена за дневната соба, семејната соба или просторијата за игри. Направен за истегнување или виткање, Комикс ве повикува вас и гостите да седите и да останете некое време. Вклучува пластични лизгалки за стапала. Аголното парче вклучува две задни перници и перница за фрлање. Капацитет На Тежина на Секое Седиште : 331 фунти. Карактеристики На Куршум : . 8-Парче Пресек Троседот. Полиестерска Ткаенина Со Ленена Текстура. Густина Пена Седиште. Надолу Пердуви И Памучни Перници. Конструкција Од Цврсто Дрво. Потребно Е Собрание. Капацитет На Тежина на Секое Седиште : 331 фунти. Сетот Вклучува : . Четири-Пикс Надолу Исполнет Преоптоварен Стол Без Раце. Четири-Пикс Надолу Исполнет Преоптоварен Агол Стол. Димензии На Производот : . Вкупни Димензии На Производот : 119"L x 158"W x 35"H. Вкупни Димензии На Столот Без Раце : 40"L x 39"W x 35"H. Димензии На Седиштата : 24.5"L x 35"W x 19"H. Вкупни Димензии На Аголниот Стол : 40"L x 40"W x 35"H. Висина На Потпирачот За Рака : 22.5"H. Димензии На Нозете : 2"W X 2"H 8-парче пресек троседот. Полиестерска Ткаенина Со Ленена Текстура. Густина Пена Седиште.

Карактеристики

Производи во категоријата