• Ново
Мет Андерсен - Во Живо Во Олимписката Сала-Винил

Мет Андерсен - Во Живо Во Олимписката Сала-Винил

Buyers rating:
DEN 393.12

Износ

Двојно винил лп притискање вклучувајќи дигитално преземање. 2018 ослободување. Откако одигра илјадници претстави ширум светот, Мет Андерсен ја совлада уметноста на изведување волшебни и командни претстави за кои публиката едноставно не може да молчи. Добро заработената репутација од уста на уста на андерсенс е поткрепена со две Европски Блуз Награди, Номинација За Јунон за корени и громогласен, единствен глас му се придружуваат неговите извонредно талентирани пријатели од бендот од 10 дела, Мелотоните. Одликувајќи се со танцувачки експлозии од месинг, слаби сола за гитара и вртливи органи, оваа снимка во живо ја доловува непогрешливата магија да се види мајстор на работа. Живеат Во Олимписката Сала (Винил).

Карактеристики

Производи во категоријата

Ширли Скот-Прошетка-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ширли Скот-Прошетка-Винил

180гм БакшишНа Јакна Ремастерирана Од Берни Грундман 1992 Е Нешто Што Шета е последниот од трите албуми што

DEN 576.00
Хајб-Формел-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хајб-Формел-Винил

Рандформминимална уметност во техно Рандформ создава нова рамка за концепт минималистичко техно Проек

DEN 456.48
Парфем Гениј-Нема Форма-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Парфем Гениј-Нема Форма-Винил

Ограничено притискање на винил ЛП со јасна боја, вклучува дигитално преземање Премногу Светлиот 2014 го п

DEN 546.24
Уништувач-Уништувач Рубини-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Уништувач-Уништувач Рубини-Винил

РСД Rsd Ексклузивно dblLP reissue вклучува ексклузивен бонус материјал, рубин црвен винил и бесплатно преземањ

DEN 3.00
Тереза Светло-Сино Небо-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тереза Светло-Сино Небо-Винил

Во 2005 година, познатата хавајска пејачка Тереза Брајт чие деби за снимање, Фаќајќи Бран, беше реиздадено

DEN 0.67
Кларенсlли-Живеат И Лично-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кларенсlли-Живеат И Лично-Винил

Легендарниот пејач и бањо плеер кој помогна да се запознае старата кантри музика со публиката низ целат

DEN 2.00