• Ново
Ист Ривер Стринг Бенд-Во Живо На Народниот Фестивал Во Бруклин-Винил

Ист Ривер Стринг Бенд-Во Живо На Народниот Фестивал Во Бруклин-Винил

Buyers rating:
DEN 566.72

Износ

Првиот албум Во живо На Ист Ривер Стринг Бенд од нивните настапи На бруклинскиот Фолклорен Фестивал и толкувањата на стариот стринг бенд, кантри и блуз класици Како Што Се Цитат; Последен Вид Зборови; И цитат;Кажи Му на Меквот;. Насловна графика се Од Зап стрип создателот и член На бендот Р. Крамб. Ист Ривер Стринг Бенд-Во Живо На Народниот Фестивал Во Бруклин 1-Винил.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лето Како Сезоната-Хум-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лето Како Сезоната-Хум-Винил

Хум е најновото издание Од Детроит инди електронски / арт рок Група Лето Како Сезоната Објавен дигиталн�

DEN 1.33
Вили Нелсон-На Сите Девојки-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вили Нелсон-На Сите Девојки-Винил

Двојно 180гм винил лп притискање 2013 албум од легендата за Кантри музика На Сите Девојки. го наоѓа вили пов

DEN 0.33
Уништувач-Уништувач Рубини-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Уништувач-Уништувач Рубини-Винил

РСД Rsd Ексклузивно dblLP reissue вклучува ексклузивен бонус материјал, рубин црвен винил и бесплатно преземањ

DEN 3.00
Алберт Ајлер-Пророштво-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Алберт Ајлер-Пророштво-Винил

ЕСПДиск претстави преиздавање На Пророштвото На Алберт Ајлерс, првично објавено во 1975 година Снимен на

DEN 271.84
Нека Се Тркалаат Добрите Времиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нека Се Тркалаат Добрите Времиња

Познат како Цитат;Кралот На Џубоксот;, тој беше многу популарен и кај црнобелата публика во подоцнежнит�

DEN 395.52
Erк Бахман-Нема Закрепнување-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Erк Бахман-Нема Закрепнување-Винил

Erк бахман се враќа Без Закрепнување, албум кој е и ужасен и убав Иако Ниту Едно Закрепнување не Е дефинит

DEN 1.00
Осветлете Ја Ноќта
  • Ново
Оценка на клиентот:

Осветлете Ја Ноќта

Ограничено розово винил лп притискање со печатен внатрешен ракав Осветлете Ја Ноќта е четвртиот албум �

DEN 364.32
Имануел Вилкинс-7-та Рака-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Имануел Вилкинс-7-та Рака-Винил

Двојно винил лп притискање 2022 ослободување Алто саксофонистот Имануел Вилкинс го следи своето реномир�

DEN 2.67
Ум Мозоци-Ум Мозоци-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ум Мозоци-Ум Мозоци-Винил

Мозокот на умот е нов проект за бенд / снимање со Потекло Од Атина, ГА со поранешниот член На оливија Трем

DEN 2.00