• Ново
Различни Уметници-Песни На Гершвин-Винил

Различни Уметници-Песни На Гершвин-Винил

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Албум Песни1.Лето 2010 - Remaster2.Do Направи 2010-Remaster3.Те сакам 2010-Ремастер4.Фасцинантен 2ам 2010-Remaster5.Љубовта Е Тука За Да Остане 2007-Ремастер6.Лето 2003-Remaster7.Те Сакам Порги 2000-Ремастер8.Но Не и За Мене 2010-Ремастер9.Те сакам 2010-Ремастер10.Прегратка Ќе 2002-Remaster11.Убава Работа Ако Можеш Да Ја Добиеш 2010-Remaster12.Добив 2ам 2000-Remaster13.Плескајте Со Рацете 2010-Remaster14.Човекот Што Го Сакам 2000-Remaster15.Некој Ме Сака 2000-Remaster16.Ќе Танцуваме 2010-Remaster17.Љубовта Е Тука За Да Остане 2007-Remaster18.Прегратка 2002-Remaster19.Свани 2008-Ремастер20.Лиза 2010-Remaster21.Прекрасна 2010-Remaster22.Ќе Изградам Скалила до Рајот 2010-Ремастер23.О Госпоѓо Бидете Добри 2000 - Remaster24.So Дали сум јас 2010-Ремастер Разни Уметници-Песни На Гершвин (2022) - Винил Издавачка Куќа : БМГ Интл. Музички Жанр : Џез.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секој 1 Е победник
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секој 1 Е победник

Не Е Познато Ограничен 180гм аудиофил винил лп притискање "Секој 1 Е Победник", скапоцен Камен На Душата по

DEN 1.67
Луј Прима-Најлудиот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Луј Прима-Најлудиот

Најлудиот! е албум На Луј Прима, првпат објавен во 1956 година Во него се појавува пејачката Кили Смит со с�

DEN 576.00
Јуни Чикума-Лес Архива-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јуни Чикума-Лес Архива-Винил

Затегнатите инструменти ве прилепуваат во движење Голем гонзо рекорд на синтисајзери, семплери, гудачк

DEN 1.00
Алберт Ајлер-Пророштво-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Алберт Ајлер-Пророштво-Винил

ЕСПДиск претстави преиздавање На Пророштвото На Алберт Ајлерс, првично објавено во 1975 година Снимен на

DEN 271.84
Чарли Рич-Осамени Викенди-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чарли Рич-Осамени Викенди-Винил

Осамени Викенди е деби рекорд од 1960 година од легендарниот изведувач на кантри музиката Чарли Рич, пока�

DEN 2.33
Вили Нелсон-На Сите Девојки-Винил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вили Нелсон-На Сите Девојки-Винил

Двојно 180гм винил лп притискање 2013 албум од легендата за Кантри музика На Сите Девојки. го наоѓа вили пов

DEN 0.33