• Ново
Женска Обоена Шамбре Поповер Кошула

Женска Обоена Шамбре Поповер Кошула

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Оваа симпатична и разноврсна женска кошула со копчиња од Избледена Слава работи насекаде од канцеларијата до трговскиот центар до вашиот омилен ресторан. Изработена од мек и дише 100% памук со елегантна изработка на шамбреј, оваа удобна кошула има предно затворање со целосно копче за различни опции за носење. Копче до крај за поладни денови, или држете го предниот дел отворен и обложете го преку резервоар за порелаксиран и лежерен изглед. Долгите ракави имаат прилагодливи јазичиња за ролни за да останат надвор од патот, додека џебот на градите, јаката и полите на кошулата ја комплетираат кошулата, која е достапна во различни стилови. Избледена Слава Женска Боја Шамбре Поповер Кошула : 100% памук . Поповер кошула . Шамбреј изработка . Целосно затворање на копчето . Долги ракави со прилагодливи јазичиња за ролна . Џеб на градите . Јака . Кошула полите. Достапно во различни стилови . Машинско перење ладно, миење и сушење со слични бои, користете само белило без хлор кога е потребно, исушете го сувото ниско, средно железо.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање

Стил : Мода, Каузалностасезона : Autumn1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За в

DEN 1.33
Маици за Жени Слатки Маици За Вежбање Денот На Независноста Рачна Кошула Без Ракави Знаме Женски Резервоар За Камизола Вратот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маици за Жени Слатки Маици За Вежбање Денот На Независноста Рачна Кошула Без Ракави Знаме Женски Резервоар За Камизола Вратот

Стил : Секојдневно / Секојдневно Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Големина На Сликата Пред Купувањето За Д

DEN 281.44
Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер

Материјал : изработен е од удобен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење..

DEN 303.68