• Ново
Крајбрежен накит со двојна завршница од нараквица од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик

Крајбрежен накит со двојна завршница од нараквица од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик

Buyers rating:
DEN 768.00

Износ

Крајбрежниот накит со двојна завршница од не'рѓосувачки челик нараквица за нараквица од не'рѓосувачки челик има и полирани и четкани врски. Класичниот дизајн спарен со жлебовите детали ќе додаде безвременска машка талент на секоја облека. Оваа нараквица од 8 инчи има преклоп над затворачот. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : Бела. Материјал на предметот : Метал. Тип на камен на артикалот : Нема камен. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : нараквица. Должина на предметот : 8 инчи. Ширина на артикалот : 1/2 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 40 грама. Број на камен на предметот : Нема броење на камен. Тип на затворач на артикалот : преклопете го. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Стил на артикли : манжетна, врска, модерна. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Мажи, машки. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра

Уникатен Дизајн : Класичен овален со шарм од бисерни монистра од дева марија, одличен за изградба на пер�

DEN 525.76
вендунид орнаменти Температурен Прстен Од Титаниум Челик Температура На Телото Паметна Температура Промена На Бојата Титаниум
  • Ново
Оценка на клиентот:

вендунид орнаменти Температурен Прстен Од Титаниум Челик Температура На Телото Паметна Температура Промена На Бојата Титаниум

Температурен Прстен Од Титаниум Челик Температура На Телото Паметна Температура Промена На Бојата Прс�

DEN 239.84
Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски

Ако имате какви било прашања во врска со нашите обетки со соѕвездие, ве молиме контактирајте не и со зад�

DEN 409.44