• Ново
Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина

Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Удобно Вклопување : овие едноставни, но убави Обетки се парче накит што ќе ги натера сите да ви дадат комплименти. Нема да ви ги зазелени ушите, ќе ве заштити и ќе ви ја одржува удобноста на ушите. Овие обетки ќе обезбедат многу долготрајна брилијантна завршница што е и . Високиот полиран финиш ги прави обетките да станат осветленост. Овие обетки ќе обезбедат многу долготрајна брилијантна завршница што е и .

Карактеристики

Производи во категоријата