• Ново
Critsucess D Генерал Прстен Со Еднострани Умре Фабрика

Critsucess D Генерал Прстен Со Еднострани Умре Фабрика

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Успехот го измисли начинот на кој се тркалате. Подгответе се да го вртите патот до успехот. Со едноставно прилепување на прстите, можете да добиете статистички фер ролни во текот на целиот ден. Нашите прстени се изработени ОД НЕРЃОСУВАЧКИ Челик 316 L со површински вградени бои што значи дека не треба да се грижите за абење. Без разлика дали сте господар на зандана (дм) или карактер на играч (КОМПЈУТЕР), нашите прстени сигурно ќе бидат хит во вашата следна авантура. Тие, исто така, прават одлични подароци за секого во игри на маса како Зандани и Змејови (Д&Д). За не-гејмерите, тие прават одлични вртења на нервози кои се дискретни и лесно достапни кога ви се потребни. Немаше ролни ова свежо од пронаоѓањето На Циметот. ВЛАДЕЈТЕ ГИ СИТЕ - ниту еден господар на зандана вреден за неговата тежина во гелдингс не оди никаде без неговата 10 странична матрица. Лизнете прстен за центрифугирање д10 на прстот и одржувајте ги критичните хитови. (Големини на прстени следете ги стандардните УПАТСТВА НА САД.). СТАТИСТИЧКИ ФЕР РОЛНИ-прстените На Коцки можат функционално да го заземат местото на коцките Во Д&Д и други игри на маса. Површината на броевите или симболите се дистрибуираат низ надворешниот опсег на предење на таков начин што одговара на кривата на веројатност за случаен настан. НЕАКТИВНИ РАЦЕ-Заземаат неактивни раце и го смируваат вашиот ум. Прстените за центрифугирање (исто така наречени прстени за грижа) често се користат како алатка за ослободување од стрес и ги сакаат луѓето СО ДОДАВАЊЕ насекаде. Тие исто така се користат за намалување на грицкањето нокти и други лоши навики со тоа што ги држите рацете зафатени. 100% НЕРД ДОКАЗ-прстените се направени ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик 316 L, така што тие не ' рѓосуваат и се многу издржливи. Броевите се врежани во прстенот користејќи патентирани ласерски технологии, така што нема потреба да се грижите за секојдневно абење. ИЗДРЖЛИВ СЛОЈ ВО БОЈА-боите се внесуваат во површината на прстените. Бојата станува дел од површината на челикот, што значи дека нема да се избрише, избледи, излупи или чип.

Карактеристики

Производи во категоријата

18к Бело Злато Делфин Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

18к Бело Злато Делфин Приврзок

Произведени исклучиво За Накитопсесија Ова е прекрасен приврзок за делфин од бело злато ОД 18к Овој прив

DEN 1.33
Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци

Дами Модерен Црн Прстен Од Легура На Бакар Со Циркон Инкрустиран Во Осум Боикарактеристика : големина Н�

DEN 239.84