• Ново
Воодушевување Накит Сребрен Мал Кошница Со Пчели Сребрен Тон Снегулка Шарм Ѓердан И Обетки Обетки

Воодушевување Накит Сребрен Мал Кошница Со Пчели Сребрен Тон Снегулка Шарм Ѓердан И Обетки Обетки

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Сребрен Мал Кошница Со 4 Пчели Сребрен Тон Снегулка Шарм Ѓердан и Обетка Обетки. Големината на шармот е прибл. 0,6 х 0,66 х 0,14 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. Сребрен Тон кристално снегулка пост обетки имаат челик пост пакет и удобност спојката заработува. Соодветен приврзок. Сребрен тон пенлив фацетиран ѓердан со топчест синџир е долг 18 инчи со затворач за пружински прстен. Избрана ставка е ексклузивно Задоволство И Копродукции. дизајн. Ние сме семејна компанија повеќе од 35 години ВО Сад ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи се безбедни за олово, но не се наменети за деца од 14 години и помлади. Сребрен Тон кристално снегулка пост обетки имаат челик пост пакет и удобност спојката заработува. Соодветен приврзок. Прекрасниот комплет Накит Од Снегулки го прави совршен подарок за таа зимска забава во земјата на чудата. Ѓердан е долг 18 инчи и секој накит е составен само за вас Во сад.

Карактеристики

Производи во категоријата

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци

Дами Модерен Црн Прстен Од Легура На Бакар Со Циркон Инкрустиран Во Осум Боикарактеристика : големина Н�

DEN 239.84
18к Бело Злато Делфин Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

18к Бело Злато Делфин Приврзок

Произведени исклучиво За Накитопсесија Ова е прекрасен приврзок за делфин од бело злато ОД 18к...

DEN 1.33
Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра

Уникатен Дизајн : Класичен овален со шарм од бисерни монистра од дева марија, одличен за изградба на пер�

DEN 525.76
Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски

Ако имате какви било прашања во врска со нашите обетки со соѕвездие, ве молиме контактирајте не и со зад�

DEN 409.44
Жените Име Англиски Приврзок Синџир Писмо Модни Ѓердани Подарок Накит Ѓердани Приврзоци Денот На Вљубените Ѓердани Три Прстен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените Име Англиски Приврзок Синџир Писмо Модни Ѓердани Подарок Накит Ѓердани Приврзоци Денот На Вљубените Ѓердани Три Прстен

Прилики За Подароци : рекламирање И деловни подароци, одмор, затоплување на куќата, роденден, Патување1pc

DEN 91.84