• Ново
Време и време на извајаните џегингс со висок пораст

Време и време на извајаните џегингс со висок пораст

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Погледнете и почувствувајте го најдоброто во времето и скулптурираните тексас на тексас. Ласкавиот висок дизајн е тотално тренд. Лесен додаток на вашата колекција на тексас. Материјал : 66% памук/33% Repreve® полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : тенок вклоп. Подигање и инсејм : високи; 27 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 предни џебови; 1 џеб на предната монета; 2 џебови за лепенка. Карактеристики : Дизајн на ткаенини за истегнување. Скулптурирајќи високи џегингс за жени од време и Тру.

Карактеристики

Производи во категоријата

Повлечете го средниот пораст
  • Ново
Оценка на клиентот:

Повлечете го средниот пораст

Еден дел фармерки, еден дел хеланки ги прави џегингите на Ли на Ли, заедно чудесни! Лесно за носење и лесе

DEN 558.40
Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings

Чувајте го вашиот пријатна стил на тренд со овие печатени џегинг од Terra 21 ”Inseam Затворање : Повлечете ста�

DEN 458.40
Фармерки за директни нозе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фармерки за директни нозе

Фордските фармерки со права слава на слава се стилски и исклучително разноврсни Направени од мека, но и�

DEN 0.67