• Ново
Столици за дневна соба ПУ кожен акцент стол, аукфа единечен тросед модерно суета стол со потпирач за внатрешни работи за домашна канцеларија, стол за рака со розови

Столици за дневна соба ПУ кожен акцент стол, аукфа единечен тросед модерно суета стол со потпирач за внатрешни работи за домашна

Buyers rating:
DEN 2175.84

Износ

Добијте модерен изглед кој додава удобност и стил во вашиот дом со сетот на софата во Кент, европски стил со елегантен дизајн ќе инспирира свеж изглед и ќе донесе утеха во вашиот простор за живеење. Заштитени нозе и кадифена ткаенина тапацир на оваа колекција за седење создаваат стилски изглед кој прифаќа гроздобер талент и модерно живеење. Завршете ја декор за дневна соба со овие опции за шик седење. Aukfa PU кожен акцент стол, модерен единечен софа стол за дневна соба и спална соба, тапациран салон за столче за фотелја. Дневна соба акцент стол Пу кожен клуб стол со метални нозе, дневна соба рака клуб стол Пу кожа стол, модерен единечен софа стол. Столчиња за дневна соба, тапациран салон за фотелја, столче за акцент, стол со единечен тросед, модерен стол за суета. Удобно за седење : Површината е изработена од квалитетна PU кожа, која е многу мазна и мека. Внатрешноста е исполнета со пена со висока густина за подобра еластичност, што го прави удобно да седне и нема да стане лесно во форма . добар натпревар за вашиот тросед : мека кожа го создава овој едноставен моден стол, што може добро да одговара на многу видови на мебел. Со тоа, вашата софа и вашата соба повеќе нема да изгледаат монотони!. Цврста структура : Рамката на нашиот стол за рака е конструирана со цврста иверица, која е многу цврста и нема да попушти лесно. Уште повеќе, цврстите златни метални нозе ја прават основата постабилна и нема да има 'рѓа и флациска боја . тегови и димензии. Големина на производи : 32,28 "H x 31.10" W x 25.29 "L. Висина на седиштето : 18.11". Длабочина на седиштето : 20.08 ". Ширина на седиштето : 25.98". Висина на раката : 25.20 ”. Задна висина - седиште до врвот на грбот : 15,35 ”. Нето тежина / бруто тежина : 37.03 bs /41.88lbs. Материјал на стапалата : железо. Боја на нозете : Златна роза. Материјал за тапацир : ПУ кожа. Тип на производ : Софа, стол за акцент, столици за дневна соба, столче за кожени, единечен стол за софа, фотелја. Материјал за рамки : иверица. Материјал за полнење на седиштата : пена. Капацитет на тежина : 220lb. Потребно е собрание : Да.

Карактеристики

Производи во категоријата

Диск Сопирачка Рампа Во Собата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диск Сопирачка Рампа Во Собата

ПОДЛОГА ВО СОБАТА, FRT ДИСК BRK Диск Сопирачка Рампа Во Собата Одговара : 20092017 CHEVROLET TRAVERSE 20072016 GMC AADIA 20082017 BUICK �

DEN 427.36
Бела Вита Сатара Слајд сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Сатара Слајд сандали

Сатарата од Бела Вита е сериозно толку забавно! Горените се достапни или во класични летни ткаенини или

DEN 2.00
Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Нокиа 7. Совршено Одговара За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Нокиа 7. Совршено Одговара За

Урбанкс Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Nokia 7.1

DEN 217.44
Витална Нега Мега Држете Екстремно Задебелување На Шила И Пумпа За Зајакнување На Сјајот Гел За Стилизирање На Косата Со Екстракт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Витална Нега Мега Држете Екстремно Задебелување На Шила И Пумпа За Зајакнување На Сјајот Гел За Стилизирање На Косата Со Екстракт

Витална Нега Мега Мега Екстремниот Гел за Шила е супериорен гел за стилизирање во текот на целиот ден, к�

DEN 111.68
Не е лесно да се биде каубојка фраза ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Не е лесно да се биде каубојка фраза ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 3.33