• Ново
Гудјер Вранглер Воркхорс НА 265 65Р 114Т ВЛ

Гудјер Вранглер Воркхорс НА 265 65Р 114Т ВЛ

Buyers rating:
DEN 2415.84

Износ

Работниот Коњ Гудјер Вранглер АТ е гума за сите терени што настапува во сите сезони, вклучително и зимата. Оваа разноврсна гума обезбедува сигурна влечна сила на патот во суви и влажни услови, како и на чакал, нечистотија, снег и кашест снег. Уникатните соединенија на шарите се изградени за да се справат со тешките услови на патот и помагаат да се спречат исекотини и чипсување. Големите блокови на шарите и отворените жлебови овозможуваат гумата да копа на која било површина и самоуверено да ве однесе во секоја авантура, додека сепак обезбедува одлични перформанси при секојдневно возење. Длабокиот снег НЕ одговара на Работниот Коњ И го носи рејтингот на трите врвни планински снегулки. Гудјер ја поддржува гумата со одлична гаранција. Goodyear Wrangler Workhorse НА 265/65 R18 114 T WL (4 Гуми) Одговара : 2009-13 Chevrolet Silverado 1500 Хибрид 2019-23 Chevrolet Silverado 1500 RST 2019 Chevrolet Silverado 1500 LD WT 2014-20 Chevrolet Tahoe LT 2007-09 КАДИЛАК ЕСКАЛАДА БАЗА 2019-21 ГМЦ СИЕРА 1500 Ат4 2007 Шевролет Тахо Лт 2007-08 Шевролет Силверадо 1500 Лтз 2021-23 ШЕВРОЛЕТ Тахо Комерцијални 2015-23 гмц јукон сле 2009-13 Гмц Сиера 1500 хибрид 2015-20 Шевролет ПРИГРАДСКИ ЛТ 2008-13 шевролет Тахо Хибрид 2007-09 Гмц Јукон Хл 1500 Денали 2002-05 Шевролет Приградски 1500 з71 2015-23 Гмц јукон хл СЛЕ 2007-09 КАДИЛАК ЕСКАЛАД Есв БАЗА 2009-14 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 1500 ЛТ 2007-08 шевролет Приградски 1500 Лтз 2008-09 Гмц Јукон Хибрид 2007 Гмц Јукон Денали 2007-12 шевролет Лавина Лт 2011-13 ГМЦ јукон хибрид И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Кардиган Со Средна Должи

DEN 1.67
Женски Удобен Резервоар Блузи Клиренс Облека Смешни Печатени Маици Трендовски Фустан Летни Врвови Без Ракави Кошули Со Кружен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Удобен Резервоар Блузи Клиренс Облека Смешни Печатени Маици Трендовски Фустан Летни Врвови Без Ракави Кошули Со Кружен

Многу кул за носење, Нов Изглед.90" Должина : 71см / 27.Повод : Дома, Секојдневно.Како да се мие : Рачно Миење Ла

DEN 0.67
Страатсма, Лија Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Насловен-Секогаш Мајка Ми Засекогаш Мојот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Страатсма, Лија Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Насловен-Секогаш Мајка Ми Засекогаш Мојот

Леа Страатсма претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 15х18 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно М�

DEN 2.33
Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава

Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цвет Партија Мало Девојче Сл�

DEN 319.84