• Ново
Ризи Дома Извезени Со Заварување Бод Линк Дизајн Памук Фрли Перница

Ризи Дома Извезени Со Заварување Бод Линк Дизајн Памук Фрли Перница

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Свежо и органско, Ризичниот Дом Извезен Со Дизајн На Врската Со Бод Со Заварување, Памучната Перница за Фрлање е изработена од памучна слабина во неутрална состојба со светла поп од бела работа со везови. Оваа квалитетна перница за фрлање има скриено затворање на патент и отстранлив полиестерски вметнувач. Машинско перење за лесна нега! Мерки : 18l x 18w во. 100% памучна покривка. Кадифен полиестер вметнете. Отстранлив капак со скриено затворање на патент. Белата вез дизајн на природни. Машинско перење во студ на нежно и лежеше рамно за да се исуши.

Карактеристики

Производи во категоријата